Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Én vagyok az egyetlen akinek...

Én vagyok az egyetlen akinek egyaránt a bolti, és az otthoni csodahajpakolások csak rontottak a haján?

Figyelt kérdés
Az oliva, méz, ricinus, tojássárga és társait rendszeresen használtam, hidegen-melegen, rövid ideig-sokáig, és egyre csak rosszabb lett utánuk a hajam. Mióta külön figyelek a festett hajas samponokra azóta is romlott, az agyondícsért bolti hajpakolások mehetnek a kukába, rosszabb volt utána mint előtte. Mást is így ver a sors? Komolyan akkor volt a legszebb mikor sz.rtam rá és nem figyeltem se a festésre, se az ápolásra kicsit sem.

2013. szept. 19. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Az otthoniak nekem is csak rontottak a helyzeten, viszont a bolti, kallos pakolások nagyon beváltak.
2013. szept. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én már nem kevés fodrász vagy barátnők által égig magasztalt és nem is olcsó termékre mondhattam azt, hogy na nekem ez sem hatott semmit.
2013. szept. 19. 09:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked a festés az, ami tönkreteszi a hajad. Egyik barátnőm is ilyen, gyönyörű haja van egyébként, de ahogy elkezdte festeni, onnan nem tudott vele mit kezdeni. Szerencsére ő is hamar rájött erre, így befestette az eredeti hajszínéhez hasonlóra, és hagyta. Amióta lenőtt, ismét nagyon szép a haja, és elég heti kétszer megmosnia bármilyen random samponnal. Én sosem festettem a hajam, és nem is tervezem, elég méreganyag kerül a szervezetembe a levegőből, ételekből, nem fogom még pluszban roncsolni...
2013. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval!
2013. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy szerepet játszik, de 8 éve festem és korábban nem is figyeltem arra hogy mivel festem, a legolcsóbb jó színű szutykokat rákentem, most meg már csak minőségit. Az elmúlt 1 évben lett nagyon rossz állapota
2013. szept. 19. 10:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Csináltass egy vérképet, ha hirtelen elkezd a hajad minősége romlani, az általában nem külső okok miatt van.
2013. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!