Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használtok az arcotokra...

Mit használtok az arcotokra arcápolás gyanánt? Mikor és hogyan? (használjátok amit használtok)

Figyelt kérdés

Én már annyi mindent kipróbáltam, de egyszerűen semmi se vált be. A kérdésemnek az a lényege, hogy hátha írtok olyat amit még nem próbáltam...:)

Köszi.


2009. nov. 5. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég vettem Artistry csomagot (Amway) arclemosó tej, tonik, és hidratáló van benne, ez a csúcs, amit eddig használtam, totál letisztult, kisimult a bőröm,nagyon jó.


Használtam előtte Vichy-t (normadermet, aqualiat)Loreál-t, Avont, Oriflamet, Aloe Verás lila krémet,La Roche-Posay-t szóval elég sok mindent, de ez jött be igazán.


Este arclemosó tej, reggel tonik, mindkettő után krém.

2009. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és amúgy azért nem jött be a többi készítmény, mert mindig pici pattanásaim lettem, a T-zónámon főleg (homlok, áll)

Semelyiktől nem lett a hőn áhított "bababőröm"

2009. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Hol lehet kapni ilyen Amway csomagot, mint amit az első válaszoló írt?
2009. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
nem az elso vagyok. lehet nezelodni es gondolom h rendelni is az www.amway.hu-n
2009. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Első vagyok: igen, rendelni lehet csak, ez a 3 db-os szett 14ezer ft volt. Nem olcsó,de nekem bevált (mellesleg a Vichy sem kerül sokkal kevesebbe)

Ha érdekel, tudok kontaktot ajánlani.

2009. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Loréal pure zone arctisztító az nagyon jó,3 lépéses,viszont csak két naponta használom,mert együtt a három majdnem 6-ezer forint és gyorsan fogy:D

Akkor freeman termékeket egyszerűen imádom, bőrradírját használom,pakolást,meg lehúzható arc maszkot,heti 1-2szer.

2009. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én az VON katalógusból rendeltem: Pattanás leszárítót,Éjszakai pattanáskezelőt,Tonikot.:D

A Pattanás leszárítót akkor használom ha kijön egy pattanásom rákenem....Éjszakai pattanáskezelőt azt általában Vasárnap este fürdés előtt szoktam használni majd mikor fürdök (30másodper után) lemosom és megtörlöm az arcomat törölközővel a Tonikot pedig minden este szoktam használni először lemosom az arcom és utána rákenem..:D

2009. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!