Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17-18 éves fiúk. Arcápolás?

17-18 éves fiúk. Arcápolás?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és tanácsot kérnék korombeliektől hogy milyen arcápolási terméket használtok pattanás megelőzésre( ami nektek bejött).Ne értsetek félre nem vagyok b.zi csak nem szeretnék pattanásos lenni.
2011. aug. 22. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
én csaj vagyok de ugy érzem segithetek ebben énis:) arclemoso,van direkt ilyen ami megelozo azt h pattanasok legyenek,és ha megis latom h fpg jopnni ey akkor garnier golyos pattanaselszaritot hasznallok:)-pure activ.nekem ez bevállt:) ja és ettol nemvagy buz.is:) L/14
2011. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nivea for Men - kifejezetten férfiaknak van, van belőle bőrradír, az reggelre jó arcot mosni. Aztán bőrnyugtató hidratáló. Aztán esti arcmosás után meg bármilyen tonikkal átkenni, az leszedi az ottmaradt szennyeződéseket.

[link]

2011. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat
2011. aug. 22. 18:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a legjobban az vált be, ha szappannal reggel-este megmosom az arcom, reggel teszek utána hidratálót is (ami egyben mattító is) és meg is vagyok. F
2011. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!