Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcápolás, de hogyan? Fiú...

Arcápolás, de hogyan? Fiú létemre kissé összezavarodtam a rengeteg fajta krémtől stb.

Figyelt kérdés

Gondoltam ideje az arcbőrömmel kezdeni vmit, nagyon megviseli minden és néha kicsit hámlik, néha kicsit pattanásos szal sose tökéletes...

Nemrég beruháztam egy Nivea For Men arckrémre ami valamennyit javít rajta, de egy csaj ismerősöm múltkor lehurogott h arckrémet csak akkor használjak ha előtte letisztítom az arcom, hetente egyszer bőrradír meg nemtom... Szal annyit dumált h nem sok mindent jegyeztem meg, utánanéztem neten, de annyiféle arcradír, tonik, pakolás van az arc lemosására h meg kell mondjam összezavarodtam :) Ráadásul krémből is rengeteg fajta van.

Tudna vmi témában jártas lány esetleg fiú tanácsot adni?

H mi mire jó?

Ha lehet márkát, terméknevet is mondjatok, úgy a tuti :D


2011. aug. 30. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem , hogy fontos lenne a bőrradír. Én próbáltam néhányszor, és szerintem csak rosszabb lett a bőröm(több pattanás jött elő). Amúgy "Balea Young" volt. Amit használok az: "Aknesol" ; ezt kb. 1 hete használom és úgy látszik nagyon hatásos (pattanásokat és a mitesszereket is egyaránt eltünteti) , bár kicsit szárítja a bőrt, de nem vészes. Használat előtt én csak bevizezem az arcom(meleg vízzel).
2011. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bírom az olyan srácokat akik törődnek a bőrükkel(is):)


ha hámlik a bőröd, valószínűleg száraz. szerintem naponta 1x(este) kellene lemosnod az arcod egy jó arclemosóval, aztán jöhet rá a krém. termékeket nem tudok írni, nem vagyok otthon pasi arcápolásban, de elvileg a L'orealnak vannak jó termékeik,nézz körül:). valószínű drágább mint a nieva, de megéri. bőrradírt hetente 1x érdemes használni, sokat segít. ha nem tartod cikinek te is csinálhatsz magadnak otthon: egy kis mézet keverj össze cukorral és dörzsöld vele át a bőröd, fent is hagyhatod akár 5 percig. ha kijönnek pattanások kend őket Aknesollal(patikában lehet kapni) krémezés előtt, az is nagyon hatásos.

2011. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

használhatsz nyugodtan női termékeket is. barátom is azt használ, mert fele annyiba kerül, és van olyan ami pont az ő arcára jó.

az alverdének vannak jó és természetes termékei, olcsó is, érdemes megnézni.

2011. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

még mindig nem teljesen értem... az arclemosó elvileg vmi tonik. v krém? asszem van férfi változata is bár ezt még nem néztem. felkenem az arcomra és lemosom vízzel?

2011. aug. 30. 22:29
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó: nem tudnál írni pár terméknevet, ami bevált? már én is olvastam h akár nőit is hazsnálhatnék (tényleg sokkkal olcsóbb), dehát ki tud kiigazodni a több 100 cucc között...
2011. aug. 30. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is szia.

Szerintem fontos az arcápolás akár lányról, akár fiúról beszélünk. Először leszögezem, az arcradír kell... eltávolítja az elhalt hámsejteket és felszínen, az élő szép bőr marad. Gondolj bele, nem a halott hámsejteket tápláljuk (krémezzük) hanem az élőket. Radírozni elég heti egyszer. Nos arclemosó... szerintem erre a célra olyat használj ami kíméli a bőrt (zselés állagú). És nyugodtan használj női termékeket nem ciki(!) sokkal változatosabbak, több féle van mint a férfi termékekből csak a csomagolás más. Ha zsíros, problémás bőrőd van használj erre megfelelő krémet, ha esetleg kevert bőrőd (csak egyes helyeken szíros)van akkor pedig arravalót. Nagyjából ennyi. Konkrét krémeket meg egyebeket nem tudok ajánlani de nézz be mondjuk egy rossmanba, vagy dm-be ott biztos találsz nekedvalót. És szerintem a noname márkákat hanyagold... nem olyan jók, ja és nekem a baba termékék nem jöttek be, csak rontottak a helyzeten. Úgyhogy remélem ezzel segítettem :D.

2011. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!