Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt fodrasz vagy valaki...

Van itt fodrasz vagy valaki aki esetleg tudna segiteni?

Figyelt kérdés

regen nagyon szep hajam volt, hosszu szokesbarna, puha tapintasu es fenyes. mostanra pedig rossz, "szalma tapintasu", toredezett es fenytelen lett.. ezt koszonhetem 2-3 evi folytonos hajvasalasnak es nehany szokitesnek (nem nagy reszen).

valaki tudna otletet adni mit tehetnek hogy visszakapjam a regi hajamat? vannak ilyen hajra fujhato termekek(pl glisskur markaban tobb is) gondolkodtam hogy jo ha beszereznek egy-kettot, de meg ott sem tudom mi igazan a nekem valo..

kerlek segitsetek!

rossz latni hogy ilyen lett a hajam :(



2013. szept. 12. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az egyetlen biztosan működő mód, ha lenöveszted az egészet.A hajszál nem képes regenerációra, nincs vérkeringése, sem idegei és sejtmegújításra sem képes. Ha festetted-vasaltad akkor a hajszál egész hosszán tönkrement (gondold el milyen vegyszerek és mennyi hő érte- nem erre lett kitalálva). Sajnos ilyenkor hiába vágatsz majd akkor látod az eredményét, ha végleg lenőtt a régi roncsolt rész.

Szóval amit tanácsolok: tápláld megfelelő vitaminokkal, hogy egészséges haj nőjön ki a hajhagymással és vágasd minél gyakrabban, hogy eltűnjön a roncsolt rész.

A Gliss kur--ra visszatérve-> ezek nem fogják javítani, sem regenerálni a hajad, mivel a haj alapból "halott szövet" tehát ha roncsolod nem tud újjáépülni, hiába is hazudnak néhány reklámban pofátlanul erről (biosz óra). De legalább kicsit segít csalni, a szilikonréteggel bevonja a szálaidat, így talán normálisabbnak fog tűnni a hajad, amíg lenöveszted.

2013. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

koszonom ezt a szep hosszu valaszt!

ertem, akkor probalok inkabb vagatgatni belole

2013. szept. 13. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, sajnos ezt le kell növesztened, addig pedig ápold amennyire tudod, moss ritkábban hajat (tehát ne 2 naponta, hanem legalább 3), ha teheted ne szárítsd, hanem hagyd magától megszáradni, használj hajpakolást, akár egész éjszakára, hajvég ápolót.
2013. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom:)
2013. szept. 14. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!