Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki fodrász, vagy ért hozzá,...

Aki fodrász, vagy ért hozzá, tudnál segíteni? Mennyibe fog kerülne és hogy készítik el?

Figyelt kérdés

Eredetileg sötétbarna (majdnem fekete) hajam van. Hosszú (derék-középig ér) és nagyon dús, vastag szálú (göndör, de kefével egyenesre szoktam szárítani - legalábbis probálom...)


Itthon befestettem ammónia mentes szőke hajfestékkel és így lett ilyen fura arany-barna-kicsit-sárgás színű.


Ilyet szeretnék:

[link]


Hogyan csinálják meg? Leszívják a festék színt, majd leszívják a saját hajam színét és befestik?


Vágással és mindennel együtt mennyibe kerülne kb. Budapesten?


Utána a tőfestés mennyibe kerül?


2012. máj. 13. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp le kel szívni és tönkre fogja tenni a hajad, de ha be mered vállalni akkor hajrá:) nekem 2 éve lett szőkítve a hajam és egy év kellett, hogy helyrejöjjön, azóta is szőkítve van a töve havonta de az már nem roncsolja. Egyébként elég drága lesz, mindenhol más árkategóriában csinálják, de szerintem 8 ezer alatt nem úszod meg.
2012. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és készülj fel, hogy havonta legalább szőkíteni kell a tövét...
2012. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lilu fodrászatában 20.000-et mondtak kb.
2012. máj. 13. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
huh:S mondjuk én vidéki vagyok, szóval ahhoz viszonyítok..
2012. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Többe kerül, mint egy sima hajfestés, és hosszú, dús hajra az sem kevés.

Maga a folyamat is több lépcsős, esetleg többször egymás után kell felkenni az anyagot majd lemosni, szárítani...tehát időben is sok.

Olvastalak másik fórumon is, láttam, hogy a melírt is ajánlották. Tul.képpen jó lett volna, ha otthon nem állsz neki, mert most már azzal sem lehet nagyon sakkozni, mert a foltos, vöröses részt nem tünteti el. (mármint a melír, pedig amúgy ez a módszer nem rossz.)

2012. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ne szőkítőt használj :) fodrász szemmel nézve én ink fokozatosan világosítanám!
2012. máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!