Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnából szőkét így lehet...

Barnából szőkét így lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. ilyen barna a hajam : [link]

és ilyen szőkét szeretnék : [link]

szivatás nélkül ezzel a hajfestékkel : [link] hány festés után érem el ezt a színt?



2013. szept. 9. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem eredetileg olyan szőke a hajam mint amilyet szeretnél, és olyan barnára volt festve amilyen most a tied. Vissza akartam festeni az eredeti szőkére rákentem szőkítő festéket az eredmény: rézvörös egy kis sárgával keverve...

Ha normális színt akarsz szerintem fodrásszal csináltasd.

2013. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En nem merem a fodraszra bizni, amilyen peches vagyok elrontja mindig rossz lesz a hajam.. nem tudom mit csinaljak.. de koszonom szepen!
2013. szept. 9. 21:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy szoke lettem, de vegre nem vagyok barna.. valahol a ketto között lett az eredmenye:D
2013. okt. 4. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!