Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszzú hajú lányok! Hajmosás...

Hosszzú hajú lányok! Hajmosás után a fésűből ennyi hajat szedtem ki, soknak számít? (KÉP)

Figyelt kérdés

Hullik a hajam, de kinek nem, csak aggodom, nem tudom mennyi még a normális hajhullás kategória.

[link]

Bocsi, nem szép látvány :D



2013. szept. 8. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is kb ennyi szokott lenni.. régen sokkal több volt. ha vasalod, hagyd abba, amúgy szerintem normális
2013. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez abszolút nem sok. Nekem fenékig érő hajam volt mostanáig, és kb. ennyi haj maradt a lefolyóban hajmosások után. Egyszer megszámoltam, nem emlékszem pontosan, de bőven 50 alatt volt, vagyis ez semmi.
2013. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hű az remek! Akkor ehetek kevesebb halat :D Nekem is fenékig érő hajam van, és nem könnyű vele élni, az biztos :)
2013. szept. 8. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
nem, de én ma házilag megszabadultam tőle, pont ezért :D
2013. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb fele ennyi. Az, hogy mennyi a normális hajveszteség egyénfüggő, de ha úgy érzed, hogy hosszabb ideje (értsd több hete) több hullik, mint a szokásos, akkor látogass meg egy orvost, ő elküld majd vérvételre és így kiderülhet mi a probléma a szervezetedben :)
2013. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális mennyiség!:D
2013. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. ennyi jön ki, de talán egy picivel még több is. Szerintem ez normális.

De az én hajam festett fekete.

2013. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!