Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Balea...

Mi a véleményetek a Balea samponról?

Figyelt kérdés
Most Nivea sampont használok, de tervezem, hogy kipróbálom a ricinusolajos hajpakolást, és gondoltam azt biztos elég nehéz kimosni, és elég sok sampont igényel ez a művelet. Ezért arra jutottam, hogy be kéne szereznem egy Balea sampont, mivel annak az ára elég kedvező. De azért mégse szeretnék egy olyan sampont, ami rémálommá változtatja a hajamat. Szóval nektek milyen tapasztalatotok van a Balea samponokról?

2013. szept. 7. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem zsíros hajra való volt (zöld dobozos),annak nagyon finom illata van és teljesen ok.Amúgy én is csinálok ricinus pakolást,nekem egyáltalán nem nehéz kimosni :).
2013. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem próbáltam de más termékeit szeretem biztos ez is jó
2013. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, végül vettem egy cseresznyéset, kíváncsi leszek az eredményre :)
2013. szept. 7. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a koffeineset használom, nagyon szeretem:) most fogom harmadszor újravenni:D
2013. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Asszem tavaly nyáron volt egy limitált kiadású málnás, azt nagyon szerettem, 3-4-et elhasználtam. A hagyományos flakonos volt, nem tubusos. A tubusosak közül megvettem a koffeinest, mert annyira dicsérték. Nekem nagyon szárítja a hajam, és ahogy elkezdtem használni hullani kezdett. Nem száz százalék, hogy a sampontól, de nem merem használni azóta (és nagyjából elmúlt a hajhullás). Szerintem majd egy másikat kipróbálok, az Oil Repairt vagy a barna hajra valót. A Niveától a Diamond Glosst szeretem nagyon, szerintem az is nagyjából olyan, mint a Balea málnás volt.

Tényleg nehéz kimosni a ricinust, én is próbáltam. 2x samponozva ki szokott jönni, viszont nekem a sok sampontól nagyon kiszáradt a hajam, a ricinustól meg hullott, nem is nőtt gyorsabban, szóval én feladtam.

2013. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!