Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Foszlik a szám, én meg egyfoly...

Foszlik a szám, én meg egyfolytában tépem le a bőrt. Mit kenjek még rá?

Figyelt kérdés
Már volt rajta labello, de az is szárította, volt rajta nivea krém, de attól meg megőrültem, plusz amint eltűnt megint száradt tovább, volt rajta méz, de attól meg összeragadt a szám, és mindig nyalogattam lefele, már nemtudom mit kenjek még rá. Valami ötlet esetleg? Ami gyorsan helyre hozza, és nem szárítja mint a labello vagy egyes szőlőzsírok, amiket eddig próbáltam, mert azok szárítottak.
2009. nov. 2. 01:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Flucinar kenőcs. Orvosnak kell felírnia, de megéri.. Este jó vastagon bekened vele, és reggelre rendbejön.
2009. nov. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előtte nedves fogkefével dörzsöld át, és akkor lejön az a bőrréteg ami már nem kell oda és utána jöhet a hidratálás.
2009. nov. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen nedves fogkefével dörzsöld át majd utána kend be. Amúgy a Labello tényleg nem jó, én szedek egy gyógyszert ami nagyon szárítja a számat, most már tudom mi az :S

Akkor már Bebe... napközbenre de este lefekvés előtt kend be vastag kézkrémmel, csak arra figyelj hogy ne nyald be... másnap reggelre nagyon finom puha lesz!

2009. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Carmex. DM-ben lehet kapni és nagyon-nagyon jó!
2009. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!