Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyfolytában töredeznek a...

Egyfolytában töredeznek a hajvégeim, nektek mi vállt be?

Figyelt kérdés
3-4 havonta vágatok az aljábol olyan 2-3 centit, hazsnálok rá hajápolót,hővédőt,pakolást, töredezés gátlot mindent! ..De, valamiért mindig törik, kb. havonta 1-2x vasalom ki ha nagyon összevissza áll. :( Szeretnék hosszú hajat, de így..sosem lessz, mellesleg lassan nő nagyon...:(
2011. ápr. 1. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A hajvasalót ne használd, az nagyon töri. Mosd hetente csak egyszer, tegyél a végekre utána hajvégápolót, más nem kell. A sok vegyi anyag is csak árt a hajnak.
2011. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igyál sokat, étkezz vitamindúsan, ugyanis "sz@rból nem lehet várat építeni", ha érted. :D

De sajnos van, akinek szörnyen törékeny a haja. Amúgy ha 2-3 hónap alatt töredezik el kicsit, az nem gáz, szerintem mindenkinek.

2011. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vágasd sürübben...olyan 1,5-2hónap..és téll cska kicsit,amennyi szükséges!

Fodrászkellékesnél lehet kapni ilyen 1000ml-s tejproteines hajpakolást...900 ft körül mozog...azt tudom ajánlani nagyon!!:)

Vagy 1 evőkanál olivaoalajt összekeverni 2 evőkanál natúrjoghurttal és rajta ahgyni egy 30percet!:)

2011. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En mar jo ideje nem engedte egeszsegugyi vagast a fodraszomnak mert a bimbimig ero hajam mindig vallig vagja...


Most magamnak szokere van festve 3x es kb 2-3-4x tobb hatoideig volt rajta. Ma festettem tovet es a fodrasz szerint nem gaz a vege. Persze en azert latom h nem olyan mint volt de tenyleg nem veszes.


En ezeket hasz alom:

Szilikonos hajvegapolo, csak ha nem mesz utcara mert osszeall a hajad tole

Hakolaj ua. Mint elozonel

Balzsam 1

Meg hat zoldsegevo vagyok hussal szal ez gondolom nem elhanyagolhato szempont.


Most meg am lattam olyat h visdzaepiti a hajszerkezetet olyan balzsamot szeretnek venni, habar nekem a biodztudasom elegge ketelkedik az ilyenekeben, artani nem art max a penztarcamnak...


Ps majd lemikroszkopozom xD

2011. ápr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, Az a helyzet hogy nekemis sokat vág a fodrász mert ugye törik felfelé, és muszály neki. Egyébként 2-3000 ft-ért veszem a hajvégápolokat fodrász szaküzletben. Nekem ez így elég drága, és a hatás még sincs meg. ....:| Meg msot vettem syoss heat protect hajvédő spray-t ..bár ez sme hazsnált semmit sem. Nagyon vékonyszálú a hajam.:(
2011. ápr. 2. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:
a tej proteines az jó!meg a szilikonos hajvégápoló.
2011. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2011. ápr. 3. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!