Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. s. dauer? Nem mosta le...

S. O. s. dauer? Nem mosta le a dauervizet

Figyelt kérdés
sziasztok!ma bedaueroltattam a hajamat .olyan semmilyen a hajam nem is áll meg benne a göndörség.enyhén hullámos. a nő aki csinálta elfelejtette lemosni a dauervizet fixálás előtt! ez nagy baj???? most ahogy olvastam a dauerről mások tapasztalatait szinte egytől egyik rossz élményről számolt be.nagyon megijedtem.milyen készítményeket használjak, hogy a hajam egészsége megmaradjon 'eredeti' állapotában?köszi a válaszokat!

2013. aug. 29. 01:28
 1/2 anonim válasza:
milyen fodrászod van neked? :D egyébként nem tudom ... szerintem nem a legjobb dolog .. max jobban kifogja szárítani a hajat.. nem vagyok fodrász, sokat nem értek hozzá, de tudom milyen mert kb. 1 hónapja daueroltattam én is, bár nekem nem volt ilyen gondom :)
2013. aug. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
utolsó vagyok: a fixálással gondolom úgyis lemosta.. valamennyire :)
2013. aug. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!