Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi is pontosan az a "dauer"-olás?

Mi is pontosan az a "dauer"-olás?

Figyelt kérdés

Mi az pontosan?:) Annyit tudok h az valami hajgöndörítés vagy micsoda...:) magamnak is lehet?:) úgyértem kell hozzá fodrász feltétlenül vagy akár én magamnak is megcsinállhatom?:)

15/L


2013. aug. 4. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell hozzá fodrász mindenképp. A haj szerkezetét bontják meg vegyi anyaggal, aztán becsavarják, és úgy zárják le. Még a fodrászok sem csinálják szívesen, magadnak pedig nem tudod. Elvileg vannak már kíméletesebb dauerok is, amiket egy idő után kirúg a haj. Nekem sima dauer volt, az nem tűnik el magától, csak lenő, és pár hónap után sokkal csúnyább, szöszösebb is lesz, mint frissen. Ráadásul eléggé roncsolja a hajat, a festett hajat pedig kiszívja. Nekem nagyon tetszett a hajam frissen, de sokat szenvedtem utána vele, senkinek nem ajánlom:)
2013. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg valami más megoldás a dauer hatás elérésére?:D
2013. aug. 4. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
csavarók
2013. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, csavarók. Eleve a dauer is csavarókkal készül, ugyanolyan lesz a hatás ha kicsi csavarókkal felcsavarod a vizes hajad és hagyod megszáradni, csak az pár napnál nem fog tovább tartani.
2013. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!