Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet Bio dauervizet...

Moncsika m kérdése:

Hol lehet Bio dauervizet VÁSÁROLNI?

Figyelt kérdés
Újbudán esetleg valahol?
2013. júl. 28. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A bio természeteset jelent. A természetben nincsen olyan "cucc", amivel, ha bekenjük a hajunkat, megváltozik a hajszerkezet. Ezt csak vegyileg lehet elérni! De a világcégek azon dolgoznak, hogy egyre kíméletesebb legyen. Aki ezt előszőr kifejleszti, dollármilliárdos lesz :) még nincs ilyen ....:( bárki-bármit mond.
2013. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen, a neten keress rá, van fodrász is, aki használja, de rendelni is lehet weboldalakról. Ezt azért érdemes tudni róla:

"Nem tartalmaz ammóniát és tioglikol savat mégis egyedülállóan rugalmas és ápolt hullámokat varázsol a hajba.Természetesen ez is vegyszer, //hiszen a dauer egy kémiai eljárás,ahol a hullámok kialakításához a hajban lévő kötéseket meg kell bontani,és ez nem megy természetes úton,//csak sokkal kímélőbb,mint a hagyományos eljárásokon alapuló dauervizek.

ez hatóanyag tartalmánál fogva is egy gyenge dauert hoz létre. A hullámok nagysága és erőssége nemcsak a kiválasztott csavarók méretétől függ,hanem a haj egyedi tulajdonságai is nagy szerepet játszanak benne.


Egyéntől függően a hullámok tarthatnak 1-3hónapig,erre sajnos garanciát nem tudunk vállalni.



Read more: [link]

2013. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es...írod, hogy VAN ILYEN, KERESS RÁ A NETEN....utána írod, hogy TERMÉSZETESEN EZ IS VEGYSZER :)


Kímélő(bb) dauer vizet legalább hármat tudtam volna ajánlani, de ő bio-t keresett, ezért mondtam, hogy nincsen. Remélem nem vagy fodrász :(

2013. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző, te félreértettél: amit idéztem, az természetesen nem az én gondolatom. :) Akkor meg mi is a probléma?
2013. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lányok köszönöm utánnanézek:)
2013. júl. 30. 08:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!