Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Amikor elkezd zsírosodni a...

Amikor elkezd zsírosodni a hajam, elkezd viszketni is a fejbőröm. Miért viszket? Gomba lenne?

Figyelt kérdés
De annyira hogy érzem ilyen kis puklis lesz de szinte mindenhol. Olyan érzés mintha szúnyog csípte volna meg. És néha még ilyen korpás is jön le róla. Már komolyan rémisztő a helyzet.És ha elkezdem vakarni elég nehéz abbahagyni,mert annyira viszket!
2008. júl. 1. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
ahogy ezt leirtad,ugy tünik mintha gomba lenne,de az is lehet hogy csak sok por meg szennyezödés rakodik le,te kaparod,és ez àrt a fejbörnek.menj el börgyogyàszhoz,mutasd meg neki.majd ö ir speciàlis sampont,akàr gomba,akàr csak gyors zsirosodàs.
2008. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez sömör...nekem is az van a tarkómon,a hajam alatt...megvastagszik a fejbőröd és viszketés kíséretében lehámlik,mint a korpa...én voltam vele bőrgyógyásznál,diprosalic oldatot írt fel,de ezt úgy kéne használni,hogy minden reggel sima vízzel hajat mosok és utána rákenem,ezért ritkán használom csak...egyébként a sömör kijöhet pszichés okokból is,és nem fog megszűnni elvileg,csak max nem viszket néha,amikor nem vagy stresszes...
2008. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon érdekes hogy pszihés jön ez ki. De szerintem nem az? Neked is ilyen gumós meg nagyon nagyon viszket? Sokszor ha már tényleg sokáig vakarom,akkor még nedv is jön belőle. Nem büdös egyáltalán.
2008. júl. 2. 09:00
 4/10 anonim ***** válasza:
tudom..ilyen kiálló darabok vannak a fejeden és lejön ha vakarod..am vérzik ha nagyon vakarod...és felázik ha mosod,nem?
2008. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen! Akkor ez most mi?
2008. júl. 4. 06:32
 6/10 anonim ***** válasza:
sömör...mondom nekem is az van..menj bőrgyógyászhoz
2008. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En meg nem hallottam a somorrol! de ha csak akor kezd el viszketni a fejborod mikor mar zsiros akkor most at alaposan a fejborod es gyogyszertarban kerj erre a problemara valami gyogyszert. amugy szerintem a fejborod ekkor nem kap eleg oxigent mivel a zsir es a lerakodasok nem engedik lelegezni a fejbort.
2008. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

ezt olvassátok el

2008. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a linket!
2008. júl. 5. 21:13
 10/10 anonim ***** válasza:
szivesen
2008. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!