Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A frissen szőrtelenített...

A frissen szőrtelenített (borotva, epilátor, gyantázás) hónalj kevésbé izzad?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ha a ruhám hónalja sárga az izzadságtól (gondolom ezzel nem vagyok egyedül) és hihetetlenül allergiás tudok rá lenni. Szerintem ez nálam vmi enyhébb kényszerbetegség lehet, mert pl egy frissen mosott ruhán is képes vagyok meglátni a foltot, pedig anyum állítja, hogy nem lát ott semmi. Ilyenkor képes vagyok a frissen mosott ruhát újra a szennyesbe rakni.


Mivel lehetne elérni minél minimálisabb izzadás? Én kb. hetente egyszer epilálom a hónaljam, ha gyakrabban csinálom csak eltépi a szőrszálat, nem pedig kiszedi. Úgy vettem észre, ha frissen van epilálva, kevésbé izzadok. Mitől lehetne h kevésbé izzadjak?



2013. aug. 27. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak extra erős dezodorok. vegyél pamut , vagy legalábbis részben pamut ruhákat abban kevésbé izzadsz. Ha melegebb van mindenképpen ujjatlant vegyél fel. És ha azt veszed észre, hogy amikor teljesen szőrtelen a hónaljad akkor kevésbé izzadsz (amit én kétlek) akkor inkább borotváld 2-3 naponta. :)
2013. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én gyantáznám nem epilálnám ahogy írod is,sajnos beleszakíthatja.A gyantázás után jobban hat bármilyen dezodor,mert nem a szőrre,hanem a bőrre kened.
2013. aug. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!