Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor vagy gyantázás házilag?

Epilátor vagy gyantázás házilag?

Figyelt kérdés
Kinek mi vált be és miért?
2013. máj. 10. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:

A gyanta annak jó aki tudja használni. Én régóta próbálkozok különféle gyantákkal de nem megy.

Az epilátorból meg nem mindegy milyet vesz az ember, mert sok olcsó vacak van. Meg jobban kell ápolni a bőrt, pl radírozni rendszeresen, mert másképp az epilátor szőrbenövéseket okoz.

2013. máj. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Otthon epilátort használj,ha nincs gyakorlatod benne.A gyanta nem olyan egyszerű.
2013. máj. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem "kényelmesebb" az epilátor. Hideg gyanta nem szed le nálam semmit, meleggel meg nem szeretek ragacsolni. Epilátor gyors, tiszta és szépen leszed. (bár bikinivonalnál fájdalmas...
2013. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én gyantáztam itthon, de kisebb felületen csak (kar, hónalj)

lábon szerintem 5 óra lenne és ragadna minden...

szóval lábra inkább epilátor (itthon)

2013. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én epilátort használok, szerintem, az egyszerűbb, és nekem csak az első alkalommal fájt amikor leepiláltam.
2013. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

gyanta nekem is csak kis felületen megy (kar, hónalj, bikinivonal)

lábat próbáltam, de csa ragadt és fájt, szóval oda inkább epilátort vagy kozmetikus gyantázza le

2013. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!