Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor fognak már elmúlni ezek...

Mikor fognak már elmúlni ezek a pattanások, és mit tehetnék ellenük?

Figyelt kérdés

Szerencsére sosem voltam az a pattanásos típus, kamasz koromban sem. Néha kijött egy-egy, de ennyi, egy-egy néha most is kijön. Egy kicsit a hátam is pattanásos, de nem vészes. Ami nagyon zavar, az a fenekem. Nincs olyan, hogy ne legyen rajta, mindig pöttyös. Pedig a ruházatomra is figyelek, mindig pamut alsóneműt hordok, és mégis. Mit tehetnék ellene, hogy tudnám megszüntetni?

19/L


2013. aug. 11. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
szia. hát elvileg a teafa olaj jó ilyesmire:)
2013. aug. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok csípőset eszel. Nem vicc, tényleg. Nekem is akkor szoktak előjönni attól. Ha ez az eshetőség nem áll fenn, akkor passz. 19/f
2013. aug. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A teafa olajat kipróbálom, az van is itthon, köszi!

Egyáltalán nem eszem csípőset, mert nem szeretem, ez se okozhatja. Már tart egy ideje, de gondoltam, majd kinövöm, mindenki átesik ezen.

2013. aug. 11. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Probaltad minden este megmosni valami arctisztitoval? Nekem 2x fordult elo mikor megizzadtam, es en igy mulasztottam el. Illetve furdeskor vagy tusolaskor azota is edesebb szivaccsak atdorzsolom.
2013. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*érdesebb
2013. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!