Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a pattanások/hege...

Mit tehetnék a pattanások/hegek ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos 12 éves korom óta folyamatosan vannak pattanásaim.Van amikor szép az arcom,alig lehet látni a pattanásokat,viszont van amikor nagyon ronda.Nagyon sok mindent kipróbáltam már,mindenféle kenőcsöt,tonikot,arcpakolást,aloeverás krémet,mindent amit csak lehet.Patikából is vettem már rá,az jó volt rá,de csak addig amíg használtam.Amikor elfogyott és nem kentem megint tele lett a homlokom.

Mostanában nincs is sok pattanásom,inkább hegek vannak.Mindenki azt mondja,járjak kozmetikushoz.Igen,már egyszer volt,de elég is volt.Addig az arcomon egy heg sem volt,miután onnan is kinyomkodta a miteszereket,körülbelől 2-3 elég mély heg maradt az arcomon.Alapozóval eltudom tüntetni de szeretnék szép arcbőrt...Tudom hogy már soha nem lehet szép sima hiábatlan arcbőröm,mégis bízom abban,hogy talán egy kicsivel lehetne szebb.

Mindenkinek más válik be,de szívesen elolvasnám,nektek mi jött be a legjobban,hátha nekem is bejön.Gyógyszert is szednék ez miatt.Hámlasztásra is elmennék,csak nemtudom mennyire hatásos:)

Előre is köszönöm a válaszokat.:)


2012. nov. 7. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy olyan kezelés hogy mikrodremabrázió. Nagyon hatásos a hegek halványitására na meg jót tesz a patanások ellen is. Sok kozemtikában használják már. magyarul börcsiszolás a neve.
2012. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2012. nov. 7. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is sok pattanásom volt, sajnos még mindig van egy pár (20 feletti vagyok) és eddig nem igazán zavart a dolog, de most azért már idegesít egy kicsit. Most elkezdtem használni egy krémet kb. két hónapja, gyümölcssavas, Volpaderm AHA éjszakai arckrémnek hívják. De pl kozmetikusnál nem voltam még ilyen bőrcsiszoláson.
2012. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!