Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan dolog, ami...

Létezik olyan dolog, ami TÉNYLEG használ a pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Én akárhány krémet, kencét, pakolást stb. próbáltam ki, semmi nem használt. Sem a drogériás kenőcsök, sem a gyógyszertáriak, sem az itthon kotyvasztottak...

Miért nem segít egyik sem? Tudnátok ajánlani valamit?

16/L


2012. okt. 12. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más hat. Bőrgyógyász?
2012. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem egy használt, akneroxid a neve.

amikor hazaérek a suliból megmosom szapannal az arcom és lekenem vele (vékonyan mert qrvára kitudja szárítani a bőrt)

és fürdés után is lekenem vele.

+ sok gyümölcsöt eszek az utóbbi időben.

próbáld ki és lehet hogy nem tűnik el az összes de biztos kevesebb lesz. ja, és ne nyomkodd a pattanásaid :D

2012. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az akneroxid állítólag hatásos. Én is azt akarom majd kipróbálni. Csak brutál módon szárítja a bőr, kell mellé vmi hidratáló.
2012. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam az Akneroxidot, nekem nem használt az sem...
2012. okt. 13. 07:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem baromi csúnya bőröm volt, voltam bőrgyógyásznál adott valamit de nem sokat ért. Aztán elköltöztünk, elmentem egy másik orvoshoz, ő 3 krémet is felírt, és 1 hónap alatt teljesen rendbe jött. Menj másik orvoshoz, sajnos én már nem emlékszem, hogy mivel kenegettem az arcom, az egyik a 3 közül talán Fucidin volt. Ha ez sem segít, van ilyen lézeres arckezelés, ami elég drága, de hatásos.
2015. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!