Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bekenhetem tojásfehérjével...

Bekenhetem tojásfehérjével lebarnult, lepirult, hámlani kezdő arcomat? (lent többi)

Figyelt kérdés

Már régebben néhányszor kipróbáltam, mert egy youtubeos videóban láttam, hogy tojásfehérjével a lány bekente az arcát, megvárta míg megszárad, aztán lemosta. Kipróbáltam már(nem mostanában, szép puha lett tőle az arcom) és szerintetek jót tenne az arcomnak? Elkezdett hámlani az orrom, és arcom is nagyon száraz. Eddig krémmel kentem(extra száraz bőrre valóval) fogom ezentúl is, csak szerintetek mi lesz ha kipróbálom, mikor ilyen állapotban van az arcom? Jót tesz neki?

15/L



2013. aug. 9. 18:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!