Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vasaljam a hajam? (Kezdő...

Neo22 kérdése:

Hogy vasaljam a hajam? (Kezdő vagyok)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy most vasalnám először a hajam, hogy tegyem? A vasaló hány fokosan legyen? Egy BaByliss hajvasalóm van.

A max az 200hőfok.

Vagy hogy kezdjek hozzá?

Előre is köszi aki válaszol és segít :P

Jah és 1 fontos tény szerintem, fiu vagyok nem lány :P



2013. júl. 9. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

ráadásul fiú?

gratulálok!

2013. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Ha fiú vagy akkor ne vasald a hajad! Meleg vagy? Emos vagy? Ha igen akkor nyugodtan vasald bár elég gáz......na mind egy. ugy vasald hogy megfogod a hajvasalót, beleraksz egy tincset és végighúzod.
2013. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
ennyi
2013. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Most miért kell oltani a kérdezőt? Nem véleményt várt...


Milyen a hajad? Göndör/egyenes/hullámos? Mennyire kezelhető? Először próbáld alacsonyabb hőfokon, aztán, ha nem elég, akkor kapcsold magasabbra. Tincsenként vasald.

2013. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha meleg vagy,vasald!
2013. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Destiny95, Kőszi hogy kiáltál mellettem és köszi a segítő választ is :P

Amúgy fekete egyenes hajam van, és kezelhető alatt mit értessz? :D

A többi haszontalan kommentálónak meg nem ti fogtok úgy mászkálni szóval megköszönném ha nem szólnátok bele mit csinálok, tituláljatok melegnek vagy akármi, nem vagyok az.

És hogy emos vagyok-e? Lelkileg igen, öltözködésileg igen, stílusilag igen, de a haj még elmaradt, és tetszik is, szóval ne szóljatok bele ha megkérhetem ;)

2013. júl. 9. 20:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy pl. mennyire marad benne az egyenesség egy egész álló nap, de írtad, hogy alapból egyenes a hajad, szerintem maxon semmiképp ne vasalj, fokozatosan melegítsd, amíg nem éred el a kívánt hatást :)
2013. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :P sokat segített, amúgy már vasalom, mondjuk, még lefogok álni vele 1 időre mert nőnie kell még, nem elég nagy >< és ha vasalom azt olvastam neigazán nő :S
2013. júl. 10. 22:07
 9/12 anonim válasza:
100%
Hol van az megírva, hogy egy fiú, nem vasalhatja a haját, de ha vasalja akkor meleg stb.? Szerintem sehol. Egyébként, ha vasalod tényleg nem igazán fog nőni, mert elég durván tönkre vágja a hajad.
2013. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát igen :S eléggé tönkreteszi, amúgy az téleg bosszantó hogy elítélik azokat akik vasalják a hajukat csak mert nekik más a stílusuk, hát sajna elég szégyen az ilyen :(
2013. júl. 11. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!