Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire gáz az oldalra...

Mennyire gáz az oldalra fésült hajjal a kisbajusz (Hitler)?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni, de félek a következményektől pl: jogi egyetemre járok, befojásolna ez pl a tanárok hozzámállásán?

A gáz szót ne úgy értsd, hogy mont divat szerint, inkább előtélet szempotjából.



2013. aug. 8. 01:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
és ezzel mi a célod? mármint tetszik? vagy mert isteníted Hitlert? Egyébként szeritem ezzel csak mások gyűlöletét vívod ki
2013. aug. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem gáz!! Csináld, jó ötlet!!! :)
2013. aug. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hitlert mint embert nem szeretem, de mint szónok úgy nagyon nagyra tartom, hihetetlen mire volt képes egyszerű szavakkal. Azt hiszem az ilyen természetű "rajongás" nem megvetendő.

Az a bajusz az egyetlen amit magamon el tudok képzelni és régóta szeretnék bajuszt.

2013. aug. 8. 02:37
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem undorító, én tuti lenéznélek miatta...

Te arcod egyébként, azt csinálsz vele, amit akarsz, de azon se lepődj meg, ha esetleg megvernek majd...

2013. aug. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
és mi lenne ha kalappal hordanád? akkor te lennél charlie chaplin
2013. aug. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Most komoly, kis Hitler bajuszkát akarsz ?! :DD


Engem nem zavar... felőlem Hitler a példaképed is lehet, ez sem zavar.. de ha meglátnálak ilyen kis Hitler bajszocskával szerintem összeesnék a röhögéstől.


Kevés embernek áll jól... mondhatni... Hitlernek jól állt.. neked nem hiszem, hogy jól fog.

2013. aug. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele probléma.
2013. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Jogi egyetemre jársz, és nem tudod magadtól, befolyásolná-e a tanárok, társadalom véleményét...? Hát érdekes. De igen, elég negatív visszhangja lenne, a tanároknak, profoknak se szimpatikusak az ilyen emberek, és sötét utcán is bucira vernek az első adandó alkalommal könnyen. Már nem a tanárok, bár sose lehet tudni, kinek milyen hobbija van. :D

Meg oké, hogy szónokként nagyra tartod, de szerinted ki a fenét fog érdekelni, hogy miért így nézel ki? Mindenki szerint egy náci fanatikus leszel és pont.

Meg őszintén szólva túl a 18-on szerintem már illik túl lenni a "látványosan fejezzük ki mi iránt rajongunk" korszakon. És jogi egyetem után nem tudom, mik a terveid, vagy hogy meddig tartanád meg ezt a kinézetet, de hogy nem szívesen látnának egyik hivatalban sem,vagy ha esetleg eljutnál a bírói kinevezésig (bár azért a 30-on túl csak nem gondolhatod ezt komolyan), sorra kapnád a panaszokat az elítéltektől/pervesztesektől, ügyvédként éhen halnál, mert senki nem keresne meg az ügyével, stb.

Szóval előítélet szempontjából mindenképp "gáz" a dolog.

2013. aug. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Hát Te tudod, de szerintem a legtöbb emberből negatív dolgokat váltanál ki. Én spec valószínűleg szóba sem állnék veled, nem nagyon érdekelne, hogy isteníted-e Hitlert v csak hasonlítasz rá. És ezzel szerintem sokan lennének így.


23/L

2013. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a jogi egyetemre járok alatt azt értem, hogy most iratkoztam be.
2013. aug. 8. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!