Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ha egy Birodalmi...

Szerintetek ha egy Birodalmi sast magamra tetováltatok, azt később meg fogom bánni?

Figyelt kérdés
Volt már aki később megbánta?

2012. júl. 4. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen személyiség vagy. Ha nem sziklaszilárd az elképzelésed, akkor ne.

(amúgy kisebb koromban én is ezt szerettem volna:D)

2012. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy rá az esély,hogy megbánod.Főleg ha csak azért csinálod mert tetszik a minta.Ha nem tudsz vele "eggyé válni" szerintem felejtsd el:D
2012. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az az igazság, hogy tetszik is, meg nagyban egyetértek a mögötte megbúvó politikával. Most nagyon így érzek, de vajon 20 év múlva is így fogok érezni?
2012. júl. 11. 07:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha elmúltál 25, szerintem annyira nagyban már nem változhatnak a nézeteid. Én, ha megcsináltatnám, nem bánnám meg, de a gyerekkori ötleteket már nem akarom. Nekem így sem lesz elég bőrfelület, annak a nagy sasnak a helyére tudok 2-3 kisebbet varratni:).


1. válaszadó voltam.

2012. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg horogkereszt nélkül, bár én nem vállalnám be, pedig az ideológiával egyet értek. Munkahely, iskola mindenhol hátrányosan hat.

Esetleg a talpamra, mert ott nem látszik, de a Birodalmi sas nem azt érdemli, hogy tapossuk! :)

2012. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!