Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nemsokára tetováltatok, már...

Nemsokára tetováltatok, már megvan, hogy mit, de nem tudom, hova, hogyan, milyen betűtípussal. Tapasztalatok, ötletek?

Figyelt kérdés

8soros szöveg, és én a nyakam alá gondoltam, hátra. De hátha valakinek van más ötlete/tapasztalata, hogy hol nézhet még ki jól egy ilyen tetoválás. kb 15 centiben gondolkozom, szerintem annyiban már megvalósítható ízlésesen a 8 sor.


A betűtípussal is bajban vagyok, nagyon sok tetszik. nem szeretnék túl csicsásat, ezekkel az összevissza kacskaringós dolgokkal, persze, szép, de az valahogy nem én vagyok. egy kicsit egyszerűbbet szeretnék, nem olyat, amit el sem lehet olvasni a sok kanyar meg ív mellett.


tudtok segíteni? szeretném kitalálni majdnem teljesen, mire odakerülök a tetováló elé, hogy ne ott kelljen bénázni jobbra-balra ezekkel a dolgokkal.


2012. ápr. 8. 17:55
 1/2 SzilKa ***** válasza:
75%

itt rengeteg betűtípust találsz kategóriákra bontva, én is minden vendégemnek azt javaslom, hogy itt nézelődjön: dafont.com


Amúgy nem bénázás, ha tanácsot kérsz a tetoválótól, ez is a munkájához tartozik, hogy megbeszéljétek, mik az elképzeléseid és mik az ő javaslatai... Sőt, szerintem a kollégák többsége jó néven veszi, ha ők is beleszólhatnak a tervezgetésbe.

2012. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:) nem arra gondoltam, hogy nem kérek tőle tanácsot, de nem szeretnék teljesen ötlettelenül odaállni, úgy, hogy nem tudom kábéra, hogy mit akarok.

köszönöm az oldalt is, körülnézek:)

2012. ápr. 8. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!