Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma a vörösesszőke hajamat...

Ma a vörösesszőke hajamat teljesen leszívattam 2x. A fele hajam "eltűnt". Az hová lett?

Figyelt kérdés
Na szóval az van, hogy be lett a hajam festve vörösesszőkére , és ez nekem nem tetszett, így ma 2x leszívattam, de úgy, hogy mind a 2x 35 percig rajta hagytam. És a fele hajam "eltűnt". Meg a maradék is tiszta száraz lett. De akárhányszor hozzányúlok, mindig pár hajszál marad a kezemben. Utána mikor leszívattam, be akartam festeni hamvas sőkére, de nem fogta be, csak kicsit sárgára. Úgyhogy most szinte fehér a hajam. A többi hajam hová lett? Leégett??? És akkor most mit csináljak??

2013. aug. 7. 23:37
1 2
 11/14 anonim válasza:

Hát én nem tudlak sajnálni ha csak ennyi eszed van. Mint írták, leszivatni csak egy évben 1-szer ajánlott, nemhogy egy nap kétszer és ennyi ideig, mielőtt nekiálltál volna, legalább olvastál volna kicsit utána.

Mikor én szőkítettem a hajam fodrászhoz mentem, magamnak szőkére be nem mertem volna festeni és még így is, hogy fodrász csinálta egy idő után a szőkítéstől teljesen elvékonyodott a hajam, rengeteg kihullott.

A hajadat sikerült leégetned, imátkozz, hogy legalább párszál hajad maradjon, mert ebből még az is lehet, hogy mind kihullik és kopasz leszel. Nem ijesztgetni akarlak, de hallottam már hasonlót. Mindenképp keress fel egy fodrászt minél előbb, valószínűleg le fogja vágni, vágasd minél rövidebbre, annál hamarabb jön rendbe. És egy darabig ne festesd be, magadnak meg soha többet..

2013. aug. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Jajj bass*zus, most mit kell szidni valakit? Az ő haja! Megpróbálta, nem sikerült. Lehet hogy butaságot csinált, de szerintem anélkül is megtanulja a leckét egy életre, hogy pluszba kioktatnátok... Lelkileg nagyon fájdalmas tud lenni, ha egy lány elveszti a haját, bármilyen okból kifolyólag. Tudom, mert már három hónapja minden éjszaka azt álmodom hogy megnő a hajam, mert levágattam puszta heccből, hátha úgyis jó lesz. nagyon várom hogy újra megnőjön mert totál hiányérzetem van. Szóval ilyet hallani nagyon rossz. És nem értem hogy lehettek ilyen kárörvendők néhányan, meg hogy mondhattok olyat, hogy megérdemli...
2013. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem barna a hajam, aztán nyár végén gondoltam egyet és úgy voltam vele kipróbálom a szőkét, mivel nem tudtam sikerül e elsőre, vagy egyáltalán azt hogy kell használni a hidrogént, ezért csak alul, a hajam alsó részén csináltuk, nem fodrásszal, itthon. Hát a színe szőkés volt, de nem az igazi szép, akkor ugyanezt mégegyszer megcsináltuk, nem volt változás, befestettük hajszinezővel kétszer is, akkor se lett szőke, szóval majd ma szeretném megint hidrogénezni, de nagyon félek, viszont szeretnék szőke hajat, lehet megint alul próbáljuk egy kicsivel több időre, de én a helyedben is ezt tettem volna meg olvasgatni erről..végülis most már hiába írom, fodrászhoz kell menned, de valami jóhoz, aki levágja a maradék hajad is :S nekem is sok letört belőle ez miatt, de most szerencsére azért a vállamig ér, csak nagyon száraz, két hete már csak ápolom, nem vasalom, nem száritom,, inkább fel van fogva..majd ha eljöttél fodrásztól te is így csináld, és vigyázz rá máskor, esetleg ha nagyon rossz úgyis akkor szerezz be póthajat :S
2013. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Legközelebb ha ilyen dologba kezdesz olvasd el alaposan a neten hogy milyen cikkeket írnak róla! Attól függ hányas % oxit használtál?

Én is szoktam egymás után 2x. de ha másodszorra teszed fel max 10 perc.

HASZNÁLJ HAJPAKOLÁST 2x 35 percig a hajadra,ha szőkítesz akkor mindig ugyanannyi ideig ápold is! A régi hajad és a töredezett rész már nem tér vissza/nem gyógyul be. érdemesebb levágni,hogy egészséges hajad legyen. A szárazság a hajpakolás megoldja. Ha nagyon rövid hajad lett akkor várd meg míg megnő és addig találj ki egy menő rövid frizurát.


A szőke hajfestékek is világosítanak és roncsolják a hajat is! Legközelebb olvass el mindent figyelmesebben!

2013. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!