Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma a vörösesszőke hajamat...

Ma a vörösesszőke hajamat teljesen leszívattam 2x. A fele hajam "eltűnt". Az hová lett?

Figyelt kérdés
Na szóval az van, hogy be lett a hajam festve vörösesszőkére , és ez nekem nem tetszett, így ma 2x leszívattam, de úgy, hogy mind a 2x 35 percig rajta hagytam. És a fele hajam "eltűnt". Meg a maradék is tiszta száraz lett. De akárhányszor hozzányúlok, mindig pár hajszál marad a kezemben. Utána mikor leszívattam, be akartam festeni hamvas sőkére, de nem fogta be, csak kicsit sárgára. Úgyhogy most szinte fehér a hajam. A többi hajam hová lett? Leégett??? És akkor most mit csináljak??

2013. aug. 7. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

juj:S

egymás után 2x sosem szabad,főleg ha ilyen sok ideig hagyod rajta...

teljesen tönkretetted a hajadat így szépen búcsút mondtak neked a maradék meg bosszúból száraz lett:/

nem sokat tehetsz,vársz,egyél élesztőt és csinálj élesztős/tojásos hajpakolást,segítenek kiheverni a hajadnak azt a "sokkot"

2013. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

uhh :S


levagatod rovidre a hajad es ujra megnovesztedm ,remelbe, hogy most jobban figyelsz ra

2013. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom neked hogy ezek a festékek rongálják a hajat hiába mondják azt hogy már nem, de igen mert ezek komoly vegyszerek. A hajad úgy tűnt el hogy annyira elvékonyodott hogy vagy lehullott vagy valóban leégett. Ami a kezedben marad az azt jelenti plusz a száradása is hogy az egész hajad elvan halva, és esélyes hogy azért nem fogta már be a második festés sem.

Nem vagyok lány de a barátnőm is így járt, ő 2-3 hetente festette át a haját igaz nem szőkére de vagy melírozta vagy egy tincset festett be de a sok festéktől olyan száraz lett a haja hogy csomókba hullott le annyira eltöredezett hogy meghalt az egész haja halott volt csak száraz szalmakupac volt az egész szinte. Akkor a fodrászhoz elvittem ahhoz akihez én járok mert az ő fodrásza egy fiatal csaj aki annyira ért ezekhez mint én a kozmetikához, magyarul semennyire. Akkor elvittem ahhoz akihez én járok mert elég nagy tapasztalata van meg minden, ő megnézte és ő mondta hogy ezt legjobb lenne teljesen kopaszra nyírni hogy gyorsabban ki nőjön az egészséges eredeti haja, de mivel azt nem akarta, persze érthető módon így vállig lett levágva és ahogy nőtt úgy lett levágva a vége. Akkor egy extra száraz hajra való sampont kellett használnia pedig zsíros a fejbőre, de nincs mese ezt kellett így az megmaradt az elhalt rész és ahogy nőtt le úgy vágott le 1-2 cm-t belőle aztán amikor teljesen lenőtt az új haja megszabadult az egészségtelen részektől és úgy növesztette meg újra a haját hátközépre.

Ez 2 éve volt már.

Szóval neked is ezt javaslom, nincs mese, tönkrement a hajad.

2013. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

jujjjjjjjjjj :S ez nagyon de nagyon durva

Magyarul leégett a hajad

2013. aug. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
levágathatod, és elgondolkodhatsz rajta hogy leszel-e még ilyen ostoba máskor is.
2013. aug. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szegény! :(

Egyszer én is leszívattam a feketére festett hajam egymás után 2x, majd elég sötét hajfestékkel be is festettem (ez így 3 nap volt, minden nap csináltam egy műveletet), de az én hajamnak nem lett semmi baja! :O Ugyan olyan maradt, mint ami akkor volt, amikor még egyáltalán nem is festettem.

Amikor ilyen kérdéseket olvasok, mindig szerencsésnek érzem magam.


Egyébként lehet, hogy csak nagyon elvékonyodtak a hajszálaid, azért olyan, mintha eltűnt volna a fele!

Várj legalább 2 hetet, eközben használj sok-sok festett hajra való hajpakolást, meg megviselt hajra valót.

Hagyd rajta vagy fél óráig mindig! Ne vasald, ne szárítsd! 2 hét leteltével fesd be olyanra, amilyenre akarod.

Aztán meg ne merészelj vele bármit is csinálni!

Csak hagyd pihenni. Fésülgesd (de ne durván!), esetleg masszírozd a fejbőrödet! Továbbra is sok-sok hajpakolást használj! És majd remélhetőleg ez a mostani hajad megerősödik, + majd kinő az egészséges hajad is.

Ne keseredj el, ne stresszelj, minden jó lesz! :) De többet ne csinálj ilyet!

2013. aug. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

bolond vagy hajat leszívatni évente 1x ajánlott csak mert nagyon tönkreteszi a hajad. nemhogy 2x egy nap alatt...az ilyesmit fodrásszal kell csináltatni. Herótom van az ilyen hülyéktől mint te, lusták vagytok elmenni fodrászhoz azt hiszitek ez szórakozás hogy minden szart magatokra kentek aztán sírtok hogy leég a hajatok...isstenem.

többet eszedbe ne jusson befesteni. majd ha öreg leszel és ősz akkor festetheted most még felesleges és szarul is jársz mint látszik..

2013. aug. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát a mi lettre már kaptál elég választ.

Mit csinálj? Menj el egy fodrászhoz, hallgasd végig tőle is, hogy hülye voltál, aztán szépen levágja, hát én a helyedben egy egész rövid pixie fazonban gondolkodnék, tekintve, hogy minél hosszabb, annál látványosabban hullik majd marokszám, és annál később lesz normális a hajad. Ess túl rajta. Szóval totál levágatod, és ezek után egy darabig nem fested, nem szőkíted, stb. Aztán ha visszanőtt és festegetni akarod, inkább bízd szakértőre, a fodrászat valóban nem agysebészet, de azért nem véletlenül tanulják addig, ameddig, nem olyan egyszerű, ahogy te azt hiszed.

Sajnálom, hogy így jártál, de visszacsinálni már nem tudod. És hiába kensz rá akármilyen csodapakolást, az ezen már nem segít, de ha még menthető is valamennyire, azt majd a fodrász megmondja.

2013. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hűűűű. Hát igen, az előttem válaszolók már szépen leírták, hogy mi történt. Teljesen tönkre tetted a hajad. Én tavaly nyáron jártam úgy, hogy az amúgy is száraz végű hajamat még a legnagyobb melegben is befestettem, holott nyáron sosem szoktam. De tavaly dolgoztam, nem akartam lenőtt, kifakult hajszínnel odamenni. Viszont a munka miatt nem igen volt időm különböző pakolásokkal ápolni, így a hajam vége teljesen tönkre ment. Tavaly 4 hónap alatt 3x mentem fodrászhoz, s mind3x ilyen 5 centiket kellett belőle vágni. Ott helyben eldöntöttem, hogy ez így nem járja. 2 éve próbálom megnöveszteni a hajam, nemhogy hosszabb nem lett, de inkább rövidebb is. Novemberben festettem utoljára vegyi festékkel, január óta csak hennával. Most nyáron gyöynörű a hajam, ugyan a hossza még mindig akkora, mint tavaly, de azt hiszem most már bele tudok vágni a hajnövesztős projektbe, mivel már nem roncsolódik, nem száraz. 2x olyan dús viszont :) 1 évvel később lett tehát olyan hajam, amire már azt tudom mondani, hogy egészséges. Na már most. Te ezzel szemben az egész hajzuhatagod tetted tönkre, nem csak a végeit, mint én. Hogy mi a megoldás? Levágatni, annyira rövidre, amennyire csak engeded, nem festeni, leszívatni főleg nem, rengeteg olajos pakolás MINDEN hajmosás előtt, vitaminok és fehérjék, hővel való formázás tilos. Mondjuk 2 év múlva talán lenő annyi, hogy szép legyen már és elviselhető hosszúságú, de ez attól is függ, hogy mennyire nő gyorsan a hajad. Az enyém pl amúgy is nagyon lassan, ezért is érvágás, ha a fodrász lenyisszant akár csak 3 centit, mert az nekem 3 hónap hajnövesztést jelent.
2013. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Ez durva..kicsit megnéznek majd ha kimész az utcára:D

nekem világos csokibarna hátközépig érő hajam van, szerintem gyönyörű, pont azért, mert TERMÉSZETES. Nem hiába úgy nézünk ki, ahogy. De ha nem tetszene a hajam, akkor se festeném, hogy teljesen tönkretegyem vele!!

2013. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!