Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű festékkel fessem...

Milyen színű festékkel fessem ezt a csodás hajat? :D (kép is van)

Figyelt kérdés

[link]

Hozzátartozik a dologhoz,hogy vörösből szőkültem ki tök szépre syoss-szal,de azóta kopott és vörösödött is. Ja,meg festettem rá utána egy szőkét,arany homokot,de már az se látszik nagyon. :D 9%-os oxi volt benne. 12%-osat nem is szeretnék.

Tehát...az a kérdésem,hogy tudna valaki színt ajánlani,ami be is fogná? (ja,és nem drága.. :D)

Én most a kallos glow 930-as aranyszőkével szemezek. De nem tudom! :D

Előre is kösziii!



2013. aug. 5. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a kallos aranyszőkéjét használtam, nekem nem lett meg a kívánt hatás, de a szőkét simán befogja és szép a színe is. Szerintem neked jó választás.:)
2013. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :D

Akkor valószínű,hogy ez lesz...

Már csak egy kérdés, mi volt a problémád vele?

2013. aug. 5. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én hajam mahagóni színű volt, ami vöröses-lilás és nem fogta be rendesen. Most az van rajta, valamennyit segített, de még így is vöröses-barnás maradt. (előző)
2013. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!