Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopott vörösből barna ombre?

Bella2992 kérdése:

Kopott vörösből barna ombre?

Figyelt kérdés

Szóóval a helyzet a következő.... 70 centis "vörös" hajam van. Illetve fénykorában még az volt. Úgy 2-2.5 hónapja befestettem itthon a Loreal hicolor highlits magenta nevezetű kis festékkel. Nagyon szép színe lett, imádtam. Vigyáztam a mosással etc...

A probléma akkor kezdődött mikor rengeteget stresszeltem, idegeskedtem, pánikoltam és nem ettem rendesen (értsd: zacskós levesen és mindenféle szemét kaját éltem) bő, másfél hónapig. Akkor elkezdett hullani a hajam.... Nem vettem figyelembe, rengeteg hajam volt... de most már kezdek elgondolkodni a hajam sorsán.

Töredezett kicsit a vége, meg már jóval ritkább is...

Jelenleg vissza akarom festeni az eredeti barna színre és adni neki egy kis ombrét.

Vélemények érdekelnének, tanácsok... mihez kezdjek?



2013. aug. 4. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez igazából a te döntésed. Én nem bírom az ombrét, mert manapság már mindenkinek az van, de ha neked tetszik, akkor egy próbát megér.:)
2013. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nikiofficial97 válasza:
Szerintem is kicsit túl sok már ez az ombre,de ha neked ez tetszik hát hajrá.Amúgy láttam már vörös ombrét is ahol rendesen vörös volt a haj,alul meg egy árnyalattal világosabb.Nagyon jól nézett ki.De ha megcsináltatod mindenképpen fodrásszal,mert nagyon el lehet otthon cseszni!
2013. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!