Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Menni fogunk strandra,...

SOS! Menni fogunk strandra, fenékig érő dús hajam van. Mit csináljak vele, hogy ne kócolódjon, ne károsodjon annyira?

Figyelt kérdés
Feltűzni sem tudom, annyira dús, a fonásra gondoltam.
2013. aug. 4. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A fonás jó! Mielőtt elmentek fésüld ki a hajad, és fond be szépen. Ha végig be van fonva a hajad a strandolás alatt, nem fog annyira összekócolódni, viszont strandolás után moss hajat, mert a klóros víz nagyon kiszárítja a hajat.
2013. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fonás is jó. Mondjuk tuti fel is lehetne tűzni valahogy. Nekem is nagyon dús a hajam, hosszabb is, de sokféleképpen fel tudom tűzni. Egy pálcikaszerű kontytű is megfogja, vagy két közepes vagy nagy műanyag csiptetős csat, nagy sima kontytűk, hajgumik (mondjuk ez nem tesz jót neki)...
2013. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!