Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajbol hogy tudnek...

Fekete hajbol hogy tudnek szoket, ugy, hogy azert ne nagyon karosodjon a hajam?

Figyelt kérdés
Mar kb 5 eve fekete hajam van, de mar nagyon meg untam, szeretnek szoket vagy valami vilagos barnat... A derekamig er a hajam, es azt mondtak hogy ha ki szokitem kb a felet le kell majd vagassam...ez igaz?
2013. jan. 6. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A levágatás nem igaz, de ha a gyönyörű sötét hajadat szőkére akarod festetni akkor bizony szembe kell nézned azzal,hogy legelőször ki kell szívni a színét, ami iszonyatosan károsítani fogja a hajadat. Nagyon fog tőle töredezni és száraz lesz, ehhez jön hozzá majd a festés,ami szintén nem lesz jó a hajadnak.

Talán ne legyél ilyen radikális és próbálkozz a barnával. :)

2013. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az eretedi hajam ojan vilagos barna, azt mondtak varjak kicsit amig le nol, meg kicsit ki kopik, ezert mar kb 3 honapja nem festettem meg, de szerintem nagyon csunya igy, hogy felul latszik a vilagos barna a tobbi meg fekete.... ja es az egyik baratnom azt mondta hogy most csak simman fessek ra valami vilagos barnaval a feketere, es mar azis latszani fog...o igy csinalta es neki a feketebol valami voroses barna lett. az ugy jo vajon milyen lessz, ha rnis ki probalom?
2013. jan. 6. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:

A feketére festett hajra nem érdemes mást kenni, úgysem látszik.

Mivel a hajad nagyon hosszú, rengeteg anyag kell rá, és ha fodrászhoz mész, ezért - is - jó sokba fog kerülni. Le kell szedni a fekete festéket, utána az egész hajtömeget be kell festeni, természetesen máshogy a már festett részt és máshogy a még festetlen lenövést, mert úgy lesz szép egységes a szín. Ezután már csak rendszeresen és lelkiismeretesen ápolni kell a hajat, és igen, lehetséges, hogy vágni is kell belőle, mert ezek a vegyszeres kezelések szárítani fogják a hajat.

2013. jan. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!