Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok. Titeket nem "fáraszt"...

Lányok. Titeket nem "fáraszt" a folytonos ápoltság fenntartása?

Figyelt kérdés

Én magam is nő vagyok, jelenleg dolgozom egy szállodában, ahol ugye alapkövetelmény, hogy az ember ápolt legyen. Tehát mindennap láb és hónaljborotválás, 2 hetente comb szőrtelenítés, szemöldök-köröm rendbe rakása, krémezés naponta többször, mert sokat kell mosogatni a szállodába és nagyon szárít ..+ én vasalom a hajam, tehát minden reggel 15 perc csak az, smink is 10 perc..és néha már annyira szeretnék szőrt növeszteni, ápolatlanul itthon pihengetni.


Ti nem szoktatok így besokallni? Csak én szeretnék néha pihenőt a mindig szépnek kell lennem érzés alól? Ami mellesleg jót tenne a bőrömnek is..


Nem panaszáradat akart lenni, csak kíváncsiság, hogy más nők, hogy élik ezeket meg. Köszönöm!


2013. aug. 3. 18:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%
Én is nagyon be tudok sokallni..hónalj, kar szőrtelenítés, smink nem teher nekem, viszont a lábamat meg egyéb helyeket utálok szőrteleníteni, ha tudom, hogy úgyse látja senki, van, h ellustálkodom..:D hajat mosni is utálok..ha itthon vagyok, ki is tolom ált 1-2 nappal.
2013. aug. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mennyire ismerős a helyzet! :D Sokszor én is így érzek, hogy tökre elegem van belőle, főleg amikor nem látom az eredményét, hogy tényleg szépülnék, vagy valami. Nekem ráadásul göndör, száraz hajam van, és a hajmosás nálam külön rituálé lassan... :D epilálni szoktam, és úgy bosszant, amikor 1 hetes simaságot ígér a kütyü, erre már 2. nap nőnek vissza a szőrszálak... bár ez elvileg azért van, mert 3 fázisba nő a szőr, és mire leszedem az elsőt, a következő már abban a pillanatban elkezd nőni. :( Amúgy szeretem ezeket csinálni, de néha én is bosszankodok. :D
2013. aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is utálom néha.Főleg,ha túlóra van és akkor estefele érek haza.Utálom,ha ilyenkor még hajmosással kell bíbelődnöm,meg borotválással.Körömvágásra is úgy kell saját magam noszogatni.:-) Lábamat epilálom,de valamiért az is olyan,mintha a fogamat kéne kihúzatni.Nem fáj egyáltalán,meg aztán megvan tíz perc alatt.De mégis inkább nekiállok,mert nem szeretek ápolatlan lenni.
2013. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!