Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok. Titeket nem "fáraszt"...

Lányok. Titeket nem "fáraszt" a folytonos ápoltság fenntartása?

Figyelt kérdés

Én magam is nő vagyok, jelenleg dolgozom egy szállodában, ahol ugye alapkövetelmény, hogy az ember ápolt legyen. Tehát mindennap láb és hónaljborotválás, 2 hetente comb szőrtelenítés, szemöldök-köröm rendbe rakása, krémezés naponta többször, mert sokat kell mosogatni a szállodába és nagyon szárít ..+ én vasalom a hajam, tehát minden reggel 15 perc csak az, smink is 10 perc..és néha már annyira szeretnék szőrt növeszteni, ápolatlanul itthon pihengetni.


Ti nem szoktatok így besokallni? Csak én szeretnék néha pihenőt a mindig szépnek kell lennem érzés alól? Ami mellesleg jót tenne a bőrömnek is..


Nem panaszáradat akart lenni, csak kíváncsiság, hogy más nők, hogy élik ezeket meg. Köszönöm!


2013. aug. 3. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekem ez úgymond természetes, kb olyasmi rutin, mint hogy elmosogatok:) Sőt engem (a szőrtelenítésen kívül) ki is kapcsol egy picit a szépítkezés:) Meg a problémás bőrömet muszáj ápolni, én ugyan a hajamat nem vasalom, de épp festéket növesztek le, és próbálom kitalálni, milyen színű is legyen, stb. Nekem borzalmas a bőröm akár 1-2 nap igénytelenség után, főleg nyáron, de ez egyéni:)
2013. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Én nem szoktam besokallni, szeretek ápolt és jól kinéző lenni. Ha aznap nem is dolgozom (nálunk is csinosnak kell lenni) akkor is időt szánok ezekre. Magabiztossá tesznek és a kedvem is jobb, ha klasszul festek.

De minden ember más, attól mert én élvezem ezt és alapvetőnek tartom magamon, te még nyugodtan vágyhatsz egy kis lazításra :) Nem mindenkinek ugyanarra van igénye.

2013. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Engem nem fáraszt, én szeretem csinálni. Szeretem kihozni magamból a legjobbat, nekem valamiért akkor a közérzetem is jobb, és valahogy szórakoztat is.

Pár dolgot kiiktathatsz ezek közül a dolgok közül. Nem hiszem hogy még ilyenkor 40 fokban is teljes sminkben kéne menni mindenhová, egy natúrabb sminkben is biztos szép vagy.


Egyébként mit vasalsz a hajadon 15 percig? Eredetileg nagyon göndör? Az enyém enyhén hullámos, de max 5 perc alatt megvan :) De nekem az is eléggé tönkreteszi a hajamat, ritkán is csinálom.

2013. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, akkor csak nekem sok ez egy picit. Bár alapból is pasis csaj vagyok, nem szeretem a csajos témákat-dolgokat, úgyh valsz ez az oka. De persze én is magabiztosabb vagyok, ha szépnek látom magam, csak na..:)


Utolsó: oroszlánsörényem van, egyenetlen hullámos, és nagyon "makacs" :D Szóval kivasalom 15 perc alatt szögre, 20 perc múlva már itt kunkorodik, ott göndörödik. De vasalás nélkül meg nagyon igénytelen hatása van sajna..

2013. aug. 3. 19:13
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és smink..szemceruza-szempillafesték, néha egy kis kőpúder. Ennyi a sminkem :) De szeretem megcsinálni szépre, főleg a pilláimmal nehéz, mert nem túl hosszúak..szóval azt mire szépen kifestem, idő..
2013. aug. 3. 19:14
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
én megértelek, ha nincs dolgom és nem kell mennem sehová, akkor szeretek pár napra elkényelmesedni, eligénytelenedni, úgysem lát olyankor senki, nekem meg kényelmes.
2013. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Szia! rosszabb napjaimon amikor nincs kedvem semmihez akkor kicsit "fáraszt" de ha valakinek tetszeni akarok akkor szívesen csinálom. :D
2013. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
nem fáraszt, mert felesleges köröket nem futok, pl. nem vasalom a hajam csak mert divat, szép vagyok hullámos hajjal is. a combomat nem szőrtelenítem, mert csak pihés, ráadásul a munkámhoz nem kell, én nem "mosogatok".... egyébként mit mosogatsz, már ne hari, amihez szőrtelen comb kell?
2013. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

leírom amit gondolok:

Annyira utálom a bőrömet hoyg frászt kapok. Kiskorom óta ekcémás a lábam ami nyáron elmúlik télen visszajön. MOst persze nem olyan intenzív mint télen de akkor is utálom hogy szőrteleníteni kell mert csak felsérti a bőrömet. Arcom tele van apró miteszerekkel illetve a lapockámon is van most. Szóval én szívesen csinálnám ha nem lenne probléma a bőrömmel:(

2013. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8.: egy szállodában vagyok recepciós és felszolgáló egyszerre(nyári gyakorlat), kinti terepen megy a felszolgálás a sok vendég előtt(bent pedig ugye a mosogatás), és rövidnaciban vagyunk kint vagy kis szoknyában. Én meg erősebb szőrzetű lány vagyok, és nem érzem jól magam úgy ilyen ruhákban, ha érzem, hogy hááát..azért lenne ott mit leszedni. Ennyi a történet :)


Továbbra is köszönöm a válaszokat! :)

2013. aug. 3. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!