Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha túl sötétre...

Mit tegyek, ha túl sötétre sikerült a hajfestés?

Figyelt kérdés

Sötét szőke a hajam eredeti színe, vörösre festettem, de utána jöttem rá, ez az árnyalat nekem túl erős és túl sötét. Szóval most rezes mahagóni a színe, ami az én bőrömhöz sötét. Nagyon világos a bőröm, zöld a szemem. Szerintem ez így sok, valami természetesebbet szeretnék. Világosabb vörösre gondoltam. Ilyenkor mit tudok tenni? Ha kiválasztok egy világosabb színt, már elsőre olyan lesz, mint amit szeretnék? Vagy kell hozzá több hajfestés is, és ha igen, mennyi, hogy elérjem a kívánt színt? Hogy kicsit érthetőbb legyen, most ezzel van festve: [link] És kb ilyet szeretnék :) [link]

Még egy kérdés: hány hetente szabad újrafesteni? Mert minél előbb meg szeretnék szabadulni ettől a színtől, de tönkretenni sem szeretném a hajam a túl gyakori hajfestéssel...

Köszi előre is mindenkinek!



2013. aug. 1. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A vörös nagyon gyorsan kopik, mosással is tudod koptatni ha jó sokat áztatod, illetve nekem 2-3 nap kintlét és a nap teljesen kiszívja.
2013. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

festék festéket sajnos nem világosít (vagy nem jó eredménnyel) , de a vörös viszonylag gyorsan szokott kopni. min 2 hetet várj a 2 festés között, és bolti festék esetén min 1-2 árnyalattal világosabbat válassz, mint szeretnél.

Amúgy a c-vitaminos hajvilágosításnak is utána nézhetsz, az jó az ilyesmire:)

2013. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!