Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy fekete nejlonharisn...

Igaz, hogy fekete nejlonharisnyában nem ég le a lábam?

Figyelt kérdés
Nagyon világos a bőröm és nagyon könnyen leég a napon. A hosszúnadrág ilyen melegben nagyon nehezen viselhető el. (Csak a fekete jó?)

2013. júl. 22. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én erről még nem hallottam és nem is olvastam :o Ugyanúgy éri a nap a lábad és még melegebb is lesz úgy a fekete miatt.
2013. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem igaz. A ruházat is átengedi az UV sugarakat. A nejlonharisnya meg aztán végképp.


A leégés ellen sűrűn (!) szövött anyagú ruhával és megfelelő fényvédelmet biztosító naptejjel lehet védekezni.


Sokkal jobban jársz, ha veszel egy 50-es naptejet és gyakran kened a lábad.

2013. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ó! Köszi! Akkor nem kínzom magam fölöslegesen.
2013. júl. 22. 16:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Huu, hát egyrészt semmit nem véd, másrészt nem épp kánikulaviselet. Melegít is eléggé, meg beleizzadsz, aztán nem tud elpárologni se rendesen és még esetleg valami bőrbetegséget is összeszedsz, vagy bepállik a bőr... :S

Inkább vegyél egy jó naptejet, és lehetőleg ne legyél egész nap a tűző napon. :)

2013. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jól írták, ide egy gyógyszertári, jó minőségű 50 faktoros krém kell, sajnos a ruha nem elegendő. Fontos, hogy mielőtt kimennél, legalább 20-30 perccel kend be magad nem spórolósan, és izzadás/fürdés után kend újra, illetve pár óránként.
2013. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

4-es ne általánosíts,mert nem mindenkinek meleg a nylonharisnya,főleg nem izzadsz,és pálik be. Lehet neked igen,de többen hordunk nylont nyáron is és egyáltalán nincs semmi rossz miatta, pedig férfi vagyok.

A kérdésre nem tudok választ érdemben, szerintem nem megoldás a fekete harisnya, a napvédők inkább.

2013. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!