Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete festés után mikor...

Fekete festés után mikor lehet vörössel festeni a hajat?

Figyelt kérdés
Alapjában véve barna hajam van, utoljára március elején lett feketére festve. Illetve először vörösre (Garnier, borostyán vörös), de sajnos csak a hajtöveket festette be, mert előtte karácsonykor festettem a hajam. Azóta viszont kénes sampont használtam az ekcémám miatt, illetve szinte már sehol nem fekete a hajam. Viszont attól félek, hogy ismét csak a hajtöveket festené be. Leszívatni nem szeretném, ha nem muszáj. Várjam meg míg lenő? Elmennék fodrászhoz is, de gondolom ő is csak leszívná.

2013. júl. 22. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha inkább szarul nézel ki, csak hogy ne kelljen leszívatni, akkor festegesd nyugodtan, marha ronda lesz.
2013. júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fekete után nekem mindig csak a hajtöveket fogta be a vörös, az egykori fekete meg csábító k*kibarnára kikopott nagyon minimális vörös fénnyel. Aztán egyre több lett a vörös, és végül lenőtt az egész.
2013. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem már a fekete is eléggé kikopott belőle(kénes sampon...), szerencsére így nem igazán látszik a lenövés, szóval marad az, hogy megvárom míg teljesen lenő, és majd utána lesz festve :)
2013. júl. 29. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!