Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Henna hajfestés! Szerintetek...

Henna hajfestés! Szerintetek milyen színe lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tervezem, hogy (tiszta, 100%-os por állagú) hennával befestem a hajam. Ilyesmi hajszínem van:

[link]

Szerintetek milyen színeredményt fogok kapni?

Ilyen narancssárgásat: [link]

Vagy inkább ilyen pirosasat (ez jobb lenne :):

[link]

Előre is köszi a válaszokat! :)



2013. júl. 21. 04:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még sose hennáztam, de tervben van:-) Elvileg először inkább narancsos lesz az eredeti világosabb szín miatt, de ha rendszeresen teljes hosszon hennázol, akkor elvileg lehet pirosas is a hajad. ( amúgy nekem pont ilyen az eredeti színem, csak én cassiával akarom keverni a hennát, mert az aranyos csillogás jobban áll, mint a répaszín:-D) majd megírod, mi lett az eredménye?
2013. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, de szerintem a gugliban találsz még egy csomó dolgot a hennáról, ha rákeresel.

[link]

2013. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Miután megcsinálom, majd küldök Neked privátban előtte-utána képet! :)

2. válaszoló: Már sokat olvastam utána, de ezt a linket még nem láttam. Köszönöm! :)

2013. júl. 24. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Nagyon megköszönném ha küldenél, mert kicsit elbizonytalanodtam ( eddig szőke voltam és jól is álltak, de tönkrevágja a hajat)
2013. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyesmi színe lenne: [link]

Nekem az első festéskor még alig fogta be, de másodiknál már szép intenzív színe lett.

2013. aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mért nem működik az első link, de ilyesmi:

[link]

2013. aug. 9. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!