Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan nőhetne gyorsabban a...

Hogyan nőhetne gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés

Nagyon lassan nő a hajam. Úgy vettem észre, hogy amennyit nő, annyit le is töredezik. (most is kicsit töredezett a vége... pedig júniusban lett belőle vágva) Hosszú hajat szeretnék, csípőig érőt, igaz, most sem olyan nagyon rövid, lapockám alá ér egy kicsivel.

Ricinus olajról már hallottam, csak félek bevállalni, mert hajmosás után kb. 2-3 nap után már zsíros a hajam. (egyébkét soha sem vasalom, nem látott még hajsütővasat sem, életemben 2-szer volt eddig vasalva)


Tudnátok mondani valamit, ami segíthet, akár az összes problémára?



2013. júl. 22. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a ricinusolajat tudnám mondani, ha meg ennyire zsíros, akkor csak az aljára rakj.
2013. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, én a Ricinus olajat ajánlom (nekem bevált hajnövesztásre), töredezett hajra kókuszolajat, vagy kókuszzsírt (ugyanaz), a zsírosodásra szárazsampont, vagy a tojásos pakolást, ha nem szeretnéd bevállalni a ricinust, akkor nézz utána a fejmasszásnak, állítólag beindítja a vérkeringést :)
2013. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utána nézek :)
2013. júl. 22. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyél kölest, hajmosás előtt masszírozd 15-20 percet a fejed, rozmaring illóolajat csepegtess a samponodba, csalános hajöblítés és a DM-es hajvitamint nagyon tudom ajánlani :)
2013. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy gyorsabban nőljön ápolnod kell, de az is segít, ha a végeiből minimum fél cm-t nyíratsz minden 2. hónapba! Rendszeresen használj hajbalzsamot, olajakat, hajpakolást és jó minőségű sampont ( a Dixi csalán sampont is tudom ajánlani).Szedj rá vitaminokat. A csalános tea is segít. Egyszerűen el tudod készíteni és nem kerül pénzbe. Szedsz friss csalánt, leöntöd forró vízzel 10-15 percig hagyod ázni, aztán megvárod míg langyos lesz és hajmosás után leöntöd vele a hajadat.

Az is fontos, hogy ne roncsold a hajadat festéssel, hajvasalással, hajszárítással ( inkább hagyd természetesen megszáradni). Remélem hogy tudtam segíteni :) Sok sikert!

2013. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. júl. 23. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!