Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nőhetne gyorsabban a hajam?

Mitől nőhetne gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés
A fodrász annyira megtépte a hajam, hogy olyan lett, mintha valamivel belehasítottak volna, úgyhogy le kellett vágatnom vállig érőre. Pedig már a hátam közepéig ért, göndör, és növelni szerettem volna... Jó lenne, ha minél hamarabb visszanőne. Tömöm magamba a zöldségeket és gyümölcsöket, amikben a haj számára fontos vitaminok vannak, de ezek mellett szeretnék még valamit használni. A ricinus olaj jó?

2013. jún. 27. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ricinusolaj
2013. jún. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon megtépte sajnos. :(

Ricinusolajat használtam egy ideig. A hajam sokkal gyorsabban nőtt tőle, viszont elkezdett hullani. szóval légy óvatos. De egyébként szempillámra meg szemöldökömre jó volt. Dr Chen hajkapszula, vagy Das Gesunde Plus kapszula is jó. Az első 1800 körüli, a második 800ft.

2013. jún. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a das gesunde plus hajvitamin és a Bánfi hajszesz vált be. A kettő együttes eredményeként 3 hónap alatt sokkal egészségesebb, erősebb, dúsabb lett a hajam és gyorsabban is nő.
2013. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!