Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lesz valami baja a hajamnak...

Lesz valami baja a hajamnak ha kétszer egymásután mosom meg?

Figyelt kérdés

mármint szombaton és vasárnap is

és akkor már kétszer is szárítom

roncsolódik?


2013. júl. 21. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen... de azért nem fog kihullani.
2013. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a samponodtól függ.Ha természetes alapú(az összetevői szerit nem aszerint hogy mivel hirdeti magát)akkor nem roncsolja a hajat egyébként igen.
2013. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
head and shoulders
2013. júl. 21. 17:16
 4/7 A kérdező kommentje:

leöntöttem a hajam kakaóporral

lehet hülyén hangzik, de pont akkor esett le a polc tetejéről amikor elmentem és mind a fejemre hullot

és hnap megyek vhova

és nem akarok csupa kakaós lenni

2013. júl. 21. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hogy különösebb baja lenne tőle.Velem volt olyan,hogy egymást követő 3 nap mostam hajat,így jött ki.Nem tragédia,megmosod és kész.Ha meg a szárítástól parázol,akkor meg hagyd levegőn megszáradni,magától,hajszárító nélkül.

Hülyeség azért kakaós fejjel elmenni valahova,mert talán "roncsolódik" egy kicsit a hajad,már bocsi. :D

2013. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor a Balatonnál nyaralok 1 hétig mindennap mosom! Fürdés után nagyon rossz és iszapos lesz! Valamilyen szinten biztos roncsolódik, de nem hiszem, hogy különösebb baja lenne! Mosd meg nyugodtan! :)
2013. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is minden nap mostam, amíg táborban voltam. Biztosan roncsolja, bár én direkt ilyen olajos-hidratálós sampont használok, de tábor után raktam rá hajpakolást, meg nem is mostam vagy egy hétig (zsíros hajam van, szóval legtöbb idő 2 nap, amit kibírok - 0.nap este megmosom, 2. nap este is).
2013. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!