Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, asszonyok! : ) Kinek...

Lányok, asszonyok! : ) Kinek szőrös a hasa rajtam kívül? Mit csináltok vele?

Figyelt kérdés

És mennyire az? Nekem nagyon. :( Szép hosszú, barna szálak, pedig amúgy szőke vagyok. Tesztoszteronszintem magasabb kicsit a kelleténél, de anyukám is picit szőrösebb a szokottnál (de nem ennyire :(.


Néha gyantázom, néha epilálom, de legtöbbet rejtegetem. Tudom, lézer vagy villanófény... De sajnos annyira nem barna, hogy hasson rendesen, csak magamhoz képest az.


És a mellemen is van. :((((((((


Más mit csinál, hogy éli ezt meg? Engem kikészít. Az utóbbi pár évben egyre rosszabb a helyzet.


25L



2013. júl. 12. 19:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem a köldököm körül van egy foltban, ill. lefelé az intim terület felé egy vastag csík. Na most ezek mind erős és fekete szőrszálak. Érdekes, mert a hajam szőke volt (idővel magától sötétedett, most már szőkésbarna) és az intim területen is csak közép- vagy sötétbarna a szőr. Egyedül a hasamnál totál fekete. Bár a hajam lenne fekete vagy a szemöldököm és a szempillám, de az bezzeg... :D

Én évek óta borotválom. Nekem ez a legegyszerűbb, mert ott valamiért lassabban nő a szőr és a "töve" sem látszik annyira borotválás után. De amúgy én is javaslom azokat, amiket már előttem írtak. Régen, amikor kezdődött és még csak pár szál volt én is csipesszel szedtem ki.

2013. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én csipesszel szoktam
2013. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon hasznosak!
2013. júl. 15. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!