Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, asszonyok! : ) Kinek...

Lányok, asszonyok! : ) Kinek szőrös a hasa rajtam kívül? Mit csináltok vele?

Figyelt kérdés

És mennyire az? Nekem nagyon. :( Szép hosszú, barna szálak, pedig amúgy szőke vagyok. Tesztoszteronszintem magasabb kicsit a kelleténél, de anyukám is picit szőrösebb a szokottnál (de nem ennyire :(.


Néha gyantázom, néha epilálom, de legtöbbet rejtegetem. Tudom, lézer vagy villanófény... De sajnos annyira nem barna, hogy hasson rendesen, csak magamhoz képest az.


És a mellemen is van. :((((((((


Más mit csinál, hogy éli ezt meg? Engem kikészít. Az utóbbi pár évben egyre rosszabb a helyzet.


25L



2013. júl. 12. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia átérzem a helyzetedet én epilálni szoktam kicsit fáj,de hozzá lehet szokni. 16l
2013. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szia, nekem nem szőrös de szerintem ne keseredj el, a gyantával meg vagy elégedve? Ajánlom hogy próbáld ki a cukorgyantát. Kíméletesebb és kevesebb szőrtüsző gyullad be. Ha ügye svagy otthon is el tudod készíteni:

http://www.youtube.com/watch?v=WoS1uuddqcM

2013. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltál endokrinológusnál is, vagy csak nőgyógyásznál? Én szemöldökcsipesszel szedem és gyűjtök lézeres szőrtelenítésre...
2013. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is, erős, fekete szálak :( Én gyantázom.

18l

2013. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem inkább a köldökömtől lefelé egy csíkban, de nálunk mindenki ilyen kis maki, bajusszal, stb.. Kb. fél-1 centis lenne sztem, ha meghagynám, de nem fekete, csak sötét, és erős. Epilálni szoktam, mikor a lábamat megcsinálom heti 1x, akkor lekapom azt is. Ami körülötte van sötétebb kis pihe, meg a köldökömtől felfelé, azt szőkíteni szoktam, 1 szőkítéssel 1 nyarat kibír általában, akkor olyan, mintha nem is lenne. A mellemen is van 1-2 szál, de azt csipesszel kiszedem. Amúgy ez speciel nem zavar, mert nincs vele sok gond.
2013. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak pihék vannak a hasamon, ill. a köldököm alatt egy csíkban van sötét, erős szőr. Nem értem miért, sosem borotváltam le meg semmi, mégis sötét és erős, pedig máshol alapból nem túl erős, szőkésbarna szőröm van. Nos igen, egy pasin jól néz ki ez a kis csík, de rajtam kevésbé. Néha epilálom, de amikor 1-2 szál nő ki, akkor azt csipesszel kikapom.

Nem különösebben foglalkozom vele, ezt van, elfogadtam és kész. :)

2013. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


"Jó" látni, hogy nemcsak én vagyok így...


Csipeszezéshez sajnos túl sok szál van, már a mellemen is.


Voltam endokrinológusnál is, nemcsak nődokinál, de sajnos a magyar egészségügy nem tud rajtam segíteni a barom törvényei miatt. Ha érdekel (aki kérdezted), leírom, mi a pontos szitu.

2013. júl. 12. 21:34
 8/13 A kérdező kommentje:
Aki a szőkítést írta: otthon csinálod? Ha igen, mivel, hogyan? Nem készíti ki a bőrt?
2013. júl. 12. 21:36
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hasam az nagyon szőrös,úgy is mondhatom,hogy az intim szőrzetem a köldökömig felnő,és nem csak az a bizonyos csík,hanem az egész hasam olyan.A köldökömtől felfelé van a szőrcsík,na az már nem olyan vészes,de azért látható.A mellemen is van és pár szál közte is.

Ilyen alkat vagyok,mint a családom sok más tagja.Én borotválni szoktam,mivel nekem sok egyéb más helyen is elég szőrös és gyakorlatilag minden testrészem szőrtelenítenem kell.

2013. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én vagyok a szőkítős :)


Fodrász kellékes boltban, vagy illatszeres/háztartási boltban lehet kapni szőkítőport és oxy krémet hozzá. Ezeket szoktam egy kis pohárban otthon kikeverni, általában csak úgy érzésre, de mielőtt magamra kenem, mindig kipróbálom a karomon, hogy mennyire mar, mennyire lett erős. Biztosan nem tesz jót a bőrnek, de nem csinálom túl gyakran. Rajta kell hagyni pár percig, érezni fogod, mikor csíp már, meg nézegetni is szoktam, hogy szőke-e már a szőr.


Amúgy elsőre lehet, hogy kozmetikusnál kéne kipróbálnod, mert ő biztosan tudja, hogy mit merre meddig, én is eleinte úgy kezdtem, aztán rájöttem, hogy magamnak gazdaságosabb. :)

2013. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!