Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrgyógyász Differin krémet...

Bőrgyógyász Differin krémet írt fel arcomra!?

Figyelt kérdés

Nagyon szárítja bőröm. Csak este, használom, ahogyan szabad, de nappal nem tudom mit kenjek rá, hogy ne szárítson ennyire.

Továbbá kérdésem még az lenne, hogy "kinyomkodjam"? Vagyis szabad nyomkodni, kozmetikushoz menni?


2009. okt. 18. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Én épp most használok ilyen krémet, nekem olyan lett a bőröm az arcomon, mintha leégtem volna. Bekentem arcápolóval, de attól meg megint kipattogtam. Bár én bármilyen arckrémet is használok mindeggyiktől kipattogok valamiért. Szerintem nyomkodd ki. Én is úgy csinálom, mert amikor nem nyomtam ki még jobban begyulladt a pati:S
2009. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!