Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás ellen? Házi keszitmen...

Pattanás ellen? Házi keszitmeny? :D

Figyelt kérdés
ma reggelre 2 oltari pattanas kerekedett az arcomra.. csutortokon pedig randim van. ... mivel tudnam leszaritani?? :/
2013. júl. 8. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én receptem:Kamillavirág, méz, kurkuma, citromfű, összekever, kicsit felmelegítem és rákenem az arcomra pakolásként.

A kurkuma nagyon jó az arcbőrnek és antibakteriális, csak vigyázz, hogy utána alaposan mosd le és nézd meg napfénynél is az arcod, mert kicsit nehezen jön le a sárga szín, de lejön azért:D

2013. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link]


Nekem teljesen nem tűnt el, de lényegesen kisebb lett!

Próbáld, ki! Remélem használ.

2013. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Juj, nekem is havonta egyszer általában kijön 1-2 pattanás .Na, de szóval. Én már próbáltam bolti kozmetikumtól kezdve, a krumplin, paradicsomon, tejfölön, élesztőn, mézen, almán, barackon, zabpelyhen át a kamillás gőzölésig mindent, de nem volt az igazi. Aztán egyszer találtam otthon egy kamilla+körömvirág+glicerin "kutyulmányt", kínomba már csak felkentem, mellesleg a kézkrém funkciót képviselte:D, de nekem pont ellenkezőleg, másnap reggelre leszárította a pattanást. Viszont, egyik barátnőmnek, mikor tanácsoltam nem javított semmit helyzeten. Neki azok használtak, amiket az előbb "felsoroltam".

De, ha nagyon vészes marad, akkor tanácsolom, h vegyél korrektort csak vigyázz, hogy a bőrszínedhez megfelelőt vegyél, különben elég feltűnő lesz.

Addig meg főzz kamillateát, és csináld azt, amikor inhalálsz, ilyenkor kitágulnak a pólusok, aztán próbálgasd azt a kamillás+körömv.+glicerin kutyulmányt, vagy amiket felsoroltam. Sok szerencsét a randihoz! :)

2013. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző vagyok! Nem pórus, hanem *pólus! Elírtam :D.
2013. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Vagy na, fordítva! *Pórus

*elsüllyedtem*:D

2013. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!