Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszerek ellen valami...

Mitesszerek ellen valami készítmény, krém?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 18:28
 1/4 anonim válasza:
őket csak úgy tudod igazán szépen eltüntetni hogyha NAGYON tiszta kézzel kinyomkodod és utána krémet teszel rá ami nyugtatja a bőröd , de a legjobb ha mondjuk fogkrémet teszel (de ne az egész arcodra hanem csak a kinyomott miteszerre) vagy a legeslegjobb ha ilyesmi hatású összehúzó krémet teszel rá :)
2013. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen , tudom,hogy ez lenne a leghatásosabb módszer, de sajnos ha kinyomkodom őket sebes lesz ezután pedig újra visszanőnek:S nekem valami tényleg hatásos krám kéne..

De válaszodat nagyon szépen köszönöm:)

2013. ápr. 2. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Mitesszere mindenkinek van, azt végleg nem lehet eltüntetni, rendszeresen kell tisztítani a bőrt. Kamillateás gőzölés után kitágulnak a pórusok, és tiszta kézzel ki lehet nyomkodni majd pórusösszehúzó krémmel bekenni. Gyógyszertárban biztos találsz.

Ha sebes lesz akkor valamit nem jól csinálsz, túl durván nyomkodod vagy körömmel... ilyet nem szabad.

2013. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

(hát nekem az a tapasztalatom , hogy ha kozmetikus csinálja ha én sebes lesz, és ezt már másnál is észrevettem:)

2013. ápr. 2. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!