Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami igazan hatekony...

Van valami igazan hatekony keszitmeny pattanasok ellen?

Figyelt kérdés

Eleg rosszul allok a pattanasok szempontjabol... :/

Az orvostudomany tenyleg nem hozott meg ossze valami hatekony pattanast eltunteto szert ami mar tenyleg segitene? :(

Elore is kosz!

15F


2013. jún. 9. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én kis cukrot összekeverek annyi mézzel, amennyitől ilyen szép kis massza lesz és azzal minden este "leradírozom" a bőröm. persze nem durván, nehogy sérüljön a bőr, de nekem ez tökéletesen bevált. + mézes szappannal mosom meg naponta többször, kicsit szárítja, ezért hidratálókrémmel bekenem.
2013. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne kenj mézet a fejedre.


Bőrgyógyász látott már?

2013. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg nem latott borgyogyasz...
2013. jún. 10. 00:34
 4/8 anonim ***** válasza:
[link] Nem tudom mi baj a mézzel. Nekem gyönyörű tőle a bőröm.
2013. jún. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Normális bőrön, ami nagyon ritka, lehet, hogy működik. De a méz eltömíti a pórusokat és szárít. Pont nem ez kell egy tinédzsernek.


Kérdező, megérné elmenni bőrgyógyászhoz. A tesóm is elment annak idején, kapott gyógyszert, és nagyon szép lett a bőre.

2013. jún. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én bőröm is problémás volt, a mézet meg nem kell rajtahagyni a bőrén.. leradírozza a cukros mézes masszával az arcát majd jó bő vízzel lemossa. Nekem kicsit szárítja, nem hogy még zsírosabb lenne.
2013. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
25 leszek idén nyáron és küzdök vele a mai napig. Igaz, jelentősen csökkent a számuk, de még az a pár darab is idegesít. Néha az jut eszembe, h sosem szabadulok meg tőlük:D Én anno voltam kozmetológus - bőrgyógyásznál, mert nagyon durva volt. Egy-kettő olyan csúnya és mély volt, h fel kellett tűvel hasítani, de utána kikevertetett nekem arcmaszkot, szappant, hidratálót és heg nélkül begyógyult. Gyógyszert is kaptam. Az egy kicsit megzavarta a hormonháztartásomat, de az egy éves kúra után az is visszaállt hamar. Igaz, nagyon sokba került. 10 évvel ezelőtt volt, akkor közel 100 ezret hagytam ott, de megérte.
2013. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Holt-tenger szappan

nekem elég gyorsan levitte a pattanásokat

2013. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!