Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti borotválni szoktáto...

Lányok, ti borotválni szoktátok a combotokat?

Figyelt kérdés
Nekem fekete a szőr a lábamon, zavaris néha, de nem karom borotvával leszedni, mert ha leszedem, utána sokkal erősebben fog visszanőni. (gyantáztatni nem akarom) Aki esetleg mégis ezt csinálja, milyen? Szerintetek le kéne szedni? Meg eleve jön a nyár, úgyis kiszívja a nap, így nem tudom :/
2013. júl. 3. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én borotválom. De sosem értettem ezt, hogy erősebben fog visszanőni. Évek óta borotválom magam és sehol nem lett erősebb a szőröm. Egyébként meg nem olyan nagy dolog heti több alkalommal is borotválkozni. Én legalábbis kibírom és szakítok rá időt, mert szeretnék igényes lenni.
2013. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Pedig erősödik a szőrzet de ez változó, valakinél főleg akinek világosabb a hajszíne akkor neki alapból vékonyabb a szőrzete és világosabb is, tehát maximum vastagabb lesz a szőrszál egy idő után és gyorsabban fog kinőni, de nem feltétlen igaz hogy sötétebb, fekete lesz.

Én is lány vagyok de én csak térd fölött szoktam leborotválni a lábam télen, mert akkor minek menjek fölé mert akkor szoknyát egyáltalán nem hordok, kivéve ha ünnepély van vagy valami más amire mondjuk felveszem, akkor igen.

Most nyáron borotválom az egész lábamat mert ilyenkor csak szoknyában meg rövidnadrágban megyek ki.

2013. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én térd alatt epilálok, combon viszont csak a borotvát tudom elviselni. Nem nő vissza erősebben szerintem, csak gyorsabban. Ja igen, azért annyira nem szívná ki a nap szerintem nyáron sem.
2013. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutna borotválni. Alapból a szőke szőrt felesleges mert nem látszik, de ha le is akarom szedni inkább epillátor vagy gyanta.
2013. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 randomgirlLOL ***** válasza:
Gyantázom, de nem valami jó, úgyhogy borotválni fogom.
2013. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A enyém nagyon szőrös,úgyhogy nekem muszáj.
2013. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem erősödik tőle a szőrzet. A szőr nem élő szövet.

Ha borotvával levágod, akkor a vége nyilván egyenes lesz, és eltűnik belőle a természetes vékonyodás, kopás. Ezért érzed úgy, mintha erősebb lenne.


Vegyél epilátor.

2013. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is szőke a szőröm, de akkor is le kell leszedni, mert igenis látszik, főleg, ha rásüt a nap, és tapintásra is érezni.


Én télen is ugyanúgy eplilálom, uszodába, fürdőbe nem is mennék máshogy, és hát a barátomat sem akarom kitenni a szőrös végtagok látványának, tapintásának.

2013. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!