Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » LÁNYOK! Ti szoktátok borotváln...

LÁNYOK! Ti szoktátok borotválni a combotokat? :S

Figyelt kérdés
Én eddig csak a vádlimat borotváltam h szép legyen és sima,de most arra gondoltam h a combomat is kéne ,de azt szokták mert akkor az is olyan lesz mint a vádlim h szúrós ha sokáig nem borotválom ezzel együtt megéri elkezdeni borotválni h az is szép legyen? :S
2010. júl. 5. 21:51
1 2
 1/13 anonim válasza:

én szoktam borotválni...sokkal jobb, mert sima meg minden...

szúrós az minden azlesz egy idő után, de sztem megéri, meg annyira nem kibírhatatlan ha szúrós, meg ott alapból gyengébbek a szálak

2010. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én epillálni szoktam.
2010. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
nem mivel nem vagyok szőrös típus. szerencsére csak térd alatt kell szőrtelenítenem és ott sem sokat. :) szerencsés vagyok.
2010. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
JAAAAJ de jóóóó neked XD köszi a válaszokat ..=)...
2010. júl. 5. 22:00
 5/13 anonim ***** válasza:
én gyantáztatom.mindenemet.nem szúr és még ritkul is
2010. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

én is epilálni szoktam, de a combomat is, persze.

szerintem elég undi, ha egy csajszi ott tiszta szőr, még ha szőke pihékről van is szó.

2010. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is undi :S köszi a választ =)
2010. júl. 5. 22:09
 8/13 anonim ***** válasza:
én szoktam.
2010. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Szőrös lábú és combú lányok?Fúj, és még ti szóltok meg egy srácot ha nem 190centis és 120kiló izom? pfff
2010. júl. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

01:11-es.De legalább mi teszünk ellene.Miért mit gondoltál hogy a nők nem szőrösek?Gondolom még kis gyerek vagy,vagy pedig még nem volt nőd.Mert akkor látnád hogy hol szőrős,és hol nem.És hidd el akkor nem fogod azt mondani hogy fúj.

Igen epilálom.

2010. júl. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!