Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megveszik a levágott hajamat?...

Megveszik a levágott hajamat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hoszú, derékig érő, sötétbarna dús hajam van és szeretném levágatni válligérőre. Egyik barátnőm mondta, hogy sok fodràsz megveszi az ilyen hosszú levágott hajat, hogy hajhosszabbításhoz, parókához felhasználják. Igaz ez? Ha igen hol találok ilyen fodrászt és kb mennyiért veszik meg?

2013. júl. 3. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

ha beírod a google-ba, hogy hajfelvásárlás, akkor sokat kidob pl: [link]


Úgy tudom, hogy csak a nem festett hajat veszik meg. Már én is nézegettem ezeket az oldalakat, mert fenékig érő a hajam, és ha 40-50 cm-t adok el, akkor se lesz fiús frizurám :)

2013. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Samanta :) ***** válasza:
Szerintem gusztustalan. Ne haragudj, de én másnak a haját SOHA nem venném meg. :) ez csak az én véleményem :)
2013. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!