Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csunyanak erzem magam. Ki...

Csunyanak erzem magam. Ki vagyok borulva. Az egyik lany levagott 10 cmt a hajambol. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Hatkozepig ert a hajam es nagyon szerettem az volt a mindenem. most mell fole er 5cmvel. Azt mondta h levagja az eltoredezett reszt. Erre levagott jo 10 cmt a hajambol. Nagyon ki vagyok borulva es sirok. Pocsekul es rondanak erzem magam. 10 honap alatt nott meg ekkorara. Kerlek SEGITSETEK ! :'( MIT TEGYEK ? CSUNYANAK ERZEM MAGAM. Mitol no vissza a hajam gyorsabban? :'( !! 14L

2013. máj. 17. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne ennyire fetisizálni a hajad és akkor minden oké lesz.
2013. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Egy szép divatos vállig érő frizura szinte mindenkinek jobban áll, de ehhez fodrász kell aki ért hozzá és szépen megcsinálja. Hagyjátok már ezt a hosszú haj mániát, általában sehogy nem áll, semmi formája csak lóg. Vágass normális frizurát. Amúgy a haj havi 1-2 cm-t nő, gyorsabban nem fog semmitől.
2013. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is keresztülmentem ugyanezen kb 2 éve. Megengedtem a barátnőimnek, hogy kicsit levágják a hajvégeim, de a vége az lett, hogy a derékig érő hajam mellig érőre vágták.

Az eset két éve történt, még 3 centi hiányzik, és ismét a régi lesz.

Mire megszokod, már vissza is nő, hidd el nekem. :)

Emiatt biztosan nem lettél csúnya, csak furcsán érzed magad.

A ricinusolaj és a koffeines sampon állítólag serkenti a hajnövekedést, bár én még egyiket sem próbáltam, de jókat hallottam róla (Krémmánia).


19/L

2013. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koszonom az utolso kommentelonek:)
2013. máj. 17. 20:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát én örülnék, ha nekem mell fölé érne a hajam 5 centivel..:D Évek óta próbálom megnöveszteni, egyszerűen nem megy, pedig nem csinálok vele semmit, csak ilyen szerkezetű, gyorsan törik (vagy vágatom, de akkor meg ugyanott vagyok).. A ricinusolaj tényleg jó, azt mindenképp próbáld ki!

És ne ess kétségbe, nem a hajad a legfontosabb!

2013. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
annyira jol esnek azok amiket kommentbe irtok. koszonom. valamivel mar jobban is erzem magam.
2013. máj. 17. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Haj, visszanő.

10 centi, ugyan már. Pláne, ha tényleg el volt törve, akkor jobb is így, legalább egészséges.

Inkább azzal van gond, hogy csak a hajadat tartod jónak. Ezen próbálj változtatni. Tessék, itt a lehetőség, vágathatsz egy klassz fazont a hajadba (mert gondolom ennyire nem volt profi a csaj? :D), 14 évesen némi korrektor/púder, szempillaspirál, egy visszafogott szájfény belefér már (azért túlzásokba sem kell esni). Vegyél 1-2 csinos ruhát, szedesd ki a szemöldököd kozmetikussal (ha nem tettél volna így eddig), vegyél egy jó parfümöt. Ilyen apróságok sokat számítanak, a hangulatod is jobb lesz, meg magabiztosabb leszel.

Hidd el, nem lehetsz olyan csúnya! ;) Csak egy kicsit tenni kell, hogy jobb legyen.

2013. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg töredezett volt (és ez nagyon valószínű, mert úgy veszem ki az írásodból, hogy régen nem volt levágva), akkor hidd el jobb ez így.:) A ricinusolajról azt mondják, használ erre, én még nem próbáltam. Használj olyan sampont, ami a töredezésen segít, akkor nem is kell majd sűrűn vágni, növesztheted nyugodtan.
2013. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszi:) talan nyar vegere vissza is no.. vagy nem?
2013. máj. 18. 13:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Haj függő, én a frufrumat untam meg,utoljára decemberben volt visszavágva, most már a fülem mögé tudom tenni. Szóval Kb fél év alatt visszanő.
2013. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!